Oyuncu Kadrosu

Arıza Dizisi Oğuz Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Arıza dizisi Oğuz Kimdir? Arıza Oğuz karakterine hayat veren oyuncu daha önce hangi dizi de rol aldı? İşte bu sorularını cevaplarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

13 Eylül 2020 tarihinde Show TV ekranlarında başlayan Q3 Medyanın yapımını üstlendiği Arıza dizi ilk bölümü ile beklentilerin üzerinde güzel bir başlangıç yaptı. İkinci bölümü ile 20 Eylül 2020 tarihinde Show TV ekranlarına gelen dizide yer alan oyuncular oldukça merak ediliyor.

Arıza Dizisi Oğuz
Arıza Dizisi Oğuz – Alican Turan resmi

Arıza intikam ateşi ile yanarken istihbaratın da desteğini alan Arıza en büyüklerin karşısına daha büyük olmak için çıkacak. Arıza dizisinde Oğuz karakteri ise Halide’nin koruması olarak karşımıza çıkacak.

Arıza Oyuncuları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Arıza Dizisi Oğuz Gerçekte Kimdir

Show TV ekranlarında başlayan Arıza dizisinde ara karakter olan Oğuz karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Alican Turan’dır. Mu menajerlik oyuncusu olan Alican Turan, “Kirokula: Vampir Muğla’da”  filmi ve “Gönül İşleri” dizisindeki göstermiş olduğu başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Arıza Oğuz kim - Alican Turan
Arıza Oğuz kim – Oyuncu Alican Turan

Alican Turan, sosyal medyada paylaştığı mizah videolarıyla herkesin dikkatini çekmekte. Özellikle  Tunceli / Erzincan yöresini insanını yansıtan ve herkesi kahkahaya boğan “Cemile Abla” tiplemesiyle hafızalara yer etmiştir.

Oyunculuk üzerine Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olan başarılı oyuncu, yer aldığı tiyatro oyunlarında dikkat çeken bir performans göstermiştir.

Karşımıza oyuncu orak çıkan Alican aynı zamanda yönetmenlik de yapmıştır. “Kurmaca” adlı kısa filmin yönetmeni olan Alican, Arıza Oğuz karakterine hayat verecek. Aslen Tuncelili olan genç oyuncunun bu zaman kadar yer aldığı dizi ve filmleri hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

  • Arıza – 2020
  • Gönül İşleri – 2014
  • Kirokula: Vampir Muğla’da

Yeni sezon da en dikkat çeken dizilerinde birisi olan Arıza dizisi gerek konusu gerekse oyuncuları ile şimdiden sosyal medyanın gündemine oturdu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu