Oyuncu Kadrosu

Arıza Dizisi Salman Bakın Kim!

Arıza Dizisi Salman kimdir, Arıza Dizisi Salman  gerçek adı yaşı dizileri kısaca Arıza Dizisi Salman hakkında merak edilenler yazımızda sizlerle!

Arıza dizisinde Salman, silah kaçakçısıdır. Haşmet’in Ali Rıza’yı sağ kolu seçmesi sonrasında durumu Sadi’ye haber veren Salman rolüyle izlediğimiz oyuncu bakın kim!

Arıza Dizisi Salman Gerçek Adı Dizileri

Arıza Dizisi Salman’ın gerçek adı Numan Çakır. Numan Çakır kimdir detayları sizlerle paylaşmaya başlayalım. Oyuncu yılların tecrübesine sahip oyunculardan bir tanesi.ariza salman kimdir resmi

1970 yılında dünyaya gelen oyuncu Düzce doğumlu. Ailesindeki herkes gibi o da futbol dünyasına dahil olma hayaliyle yetişmiştir. Karagümrük Spor’da profesyonel anlamda futbol oynamıştır.

Bir anda kendini oyunculuk sektörünün içinde bulan Numan Çakır, pek çok tiyatro okulunda da oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Canlandırdığı rolleri o kadar iyi canlandırmış ki sektörün aranan isimlerinden olmuştur. numan çakır resmiOyunculuk macerasına başladığı dizi “Üvey Baba” dizisi olmuştur. 200 yılında ekranlara gelen dizide Tarık karakteriyle ilk işiyle adından söz ettirmiştir. “En Son Babalar Duyar” dizisi oyuncunun rol aldığı unutulmaz dizilerden bir tanesi. Bu dizide Mahmut karakteriyle tanınan oyuncu “Aliye” dizisinde konuk oyuncu olarak diziye dahil oldu. 

Kanal D ekranlarının yıllardır süren ve gayet iyi reyting alan dizisi “Arka Sokaklar” dizisinde rol alan oyuncu Fevzi rolüyle oyunculuk konusunda ne kadar iyi olduğunu adeta gözler önüne sermiştir. “Hacı” adlı yapımın ardından “Babam Annem Oldu” “Mülteci” adlı filmlerde başarılı olmuştur.

II. Bayezid’e hayat verdiği “Ustalar Alimler Ve Sultanlar” adlı filmiyle kariyerine devam eden Çakır, “Muhteşem Yüzyıl Kösem” “Mor Ufuklar” “Arkadaşlar İyidir” adlı yapımlarda yer almıştır.

Son olarak Kanal D’de yayınlanmış olan “Kızlarım İçin” adlı dizide rol almış olan oyuncu bu dizide Zübeyir karakterine hayat vermiştir. Oyuncunun boyu 188 cm, kilosu ise 73 kg dır. Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan oyuncu oğlak burcudur. “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Sultan rolüyle ekranlara gelen oyuncu Arıza dizisi Salman rolüyle dizide yer almaktadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu