Oyuncu Kadrosu

Arıza Seda Kimdir? Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Arıza Seda kimdir, Arıza Seda gerçek adı ne, kaç yaşında, güzel oyuncu daha önce hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Show Tv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Arıza oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı. Seda karakteri dizide dikkat çekerken izleyicinin en merak ettiği sorulardan biri de Arıza Seda gerçek adı ne sorusu oldu. İşte Arıza Seda hakkında merak edilenlerin yanıtları!

Arıza Seda Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Eda Şölenci Arıza Seda rolüyle ekranlara gelmektedir. Daha önce “Aşk Ağlatır” dizisinde rol alan oyuncu Arıza dizisinde Seda karakterine hayat verecektir. ariza seda resmi

Eda Şölenci kimdir, kaç yaşında, daha önce hangi dizide filmde oynadı, boyu kilosu kaç, kısaca oyuncu hakkında merak edilen tüm soruların yanıtları yazımızda sizler için derlendi.eda solenci resmiEda Şölenci 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Ailesi Makedonya göçmenidir. İzmir’de dünyaya gözlerini açan güzel oyuncunun tam adı ise Eda Dunisa Şölenci. eda solenci kimdir resmiKüçük yaşlardan beri hem oyunculuk hem de dans konusunda yetenekli biri olan Şölenci İzmir Bornova Anadolu Lisesi mezunudur. Boğaziçi Üniversitesi mezunudur.

Eda Şölenci Yaşı Boyu Kilosu

23 yaşında olan genç oyuuncunun boyu 163 cm ve kilosu 51 kg dır. Burcu ise aslan.

Eda Şölenci Oynadığı Diziler

Güzel oyuncu, daha önce “Güneşin Kızları” dizisinde rol aldı. Ayrıca “Adı efsane” dizisinde de canlandırdığı Çiler karakteri oyuncunun yıldızının parlamasını sağladı. Daha sonra TRT 1’de “Aslan Ailem” dizisinde rol aldı. Bu dizide Pelin karakterini canlandırdı. “Aşk Ağlatır” dizisinde Nalan karakterine hayat vermiş olan oyuncu Arıza dizisinde Seda rolüyle ekranlara gelmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu