Arka Sokaklar

Arka Sokaklar Ali’nin Babası Kimdir? Ali’nin Babasının Gerçek Adı Ne? Merak Edilenler

Arka Sokaklar Ali’nin babası kimdir? Arka Sokaklar Ali’nin babasının gerçek adı ne? Oyuncunu yaşı, boyu, kilosu, daha önce rol aldığı diziler hakkında tüm merak edilenler haberimizin devamında sizlerle.

Arka Sokaklar Ali’nin Babasını Kimdir?

Kanal D ekranlarının Erler Film yapımı sevilen dizisi Arka Sokaklar oyuncu kadrosuna yeni oyuncular eklendi. Arka Sokaklar’ın bu akşam ekranlara gelen bölümünde Ali, Kör Veli’nin yerini haber veren muhbirin verdiği adrese tek başına gider. Gittiği yerde etrafı sarılan ve bayıltılan Ali, gece boyu baygın şekilde yatar. Bu esnada adamlar Kör Veli’yi de öldürünce bütün oklar suçlu olarak Ali’yi gösterir. Zira Ali ile Kör Veli arasındaki gerginlik nedeniyle Ali’nin böyle bir şey yapmış olabileceği düşünülür.

Ali kendinin suçsuz olduğunu söylese de kanıt yoktur. Bulduğu telefon numarasını arayan Ali, verilen adrese sabahleyin gider. Karşısındaki adama benimle derdiniz ne, sen kimsin diye Ali neye döndüğünü şaşırır. Karşısındaki adam köpek gezdirme bahanesiyle Ali’yi daha önce de takip etmiş olan Ali’nin babasıdır. Yıllardır yüzünü görmediği kim olduğunu dahi bilmediği babası şimdi karşısındadır. Bakalım Ali’nin babası neden yıllar sonra oğlunu arayıp bulmuştur? Neden bütün bu olanlara sebep olmuştur? Bunu cevabını da ilerleyen dakikalarda alacağız.

Arka Sokaklar Ali’nin Babasının Gerçek Adı Ne?

On iki sezondur televizyon ekranlarının vazgeçilmez dizisi olan Arka Sokaklar Ali’nin babasının gerçek adı Nişan Şirinyan. Ocak 1958, İstanbul doğumlu olan usta oyuncu Güliz Şirinyan ile evlidir. 1,82 boyunda olan oyuncu 77 kilodur. Oğlak burcu olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Eşi de kendisi gibi tiyatro oyuncusu olan oyuncu halen Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde eğitim vermektedir.

arka sokaklar nişan şirinyan resmi

Sevgilim İstanbul adlı sinema filminde Mustafa karakterine hayat veren oyuncu üç sezon Kurtlar Vadisi dizisinde Samuel Vanunu karakteri ile büyük beğeni almıştır. Yüreğine Sor adlı sinema filminde rol alan tecrübeli oyuncu son olarak 2015 yılında Evli ve Öfkeli adlı dizide yer almıştır. Oyunculuğunu hatırlamak adın gelin hep beraber adını sıkça duyduğumuz Kurtlar Vadisi dizisindeki oyunculuğuna bakalım:

Nişan Şirinyan Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu