Arka Sokaklar

Arka Sokaklar Avukat Başak Kimdir? Gerçek Adı

Arka Sokaklar Avukat Başak kimdir, Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni sezonda yine bomba gibi geliyor. Diziye yeni katılan karakterlerden biri olan Avukat Başak kimdir diyenler işte yanıtı!

Arka Sokaklar dizisi yeni sezona merhaba demek için gün sayarken diziye dahil olan karakterler de netlik kazanıyor. Bunlardan biri de Avukat Başak karakteri oldu. Dizide adını sıkça duyacağımız Avukat Başak rolüyle bakın hangi oyuncuyu izleyeceğiz.

Arka Sokaklar Avukat Başak Gerçek Adı Dizileri

Perihan Ünlücan Arka Sokaklar dizisinde Avukat Başak karakterine hayat vermektedir. 2015 yılında “Hatırla Gönül” adlı dizide rol almış olan güzel oyuncu, ilk kez “Kış Masalı” dizisiyle kamera karşısına geçmiştir.arka sokaklar avukat basak resmi

Kocaeli Üniversitesi Fizik Bölümü’nde eğitimini yarıda bırakıp oyunculuk ile kariyerine devam eden oyuncu “Kış Masalı” dizisinde Yıldız rolüyle seyirciyle buluştu.perihan unlucan resmi

2014 yılında “Polis Akademisi Alaturka” dizisinde Pelin rolüyle ekranlara gelen Ünlücan, bu sezon Erler Film imzalı Arka Sokaklar dizisinde Avukat Başak karakteriyle sizlerle olacak.

Perihan Ünlücan Dizileri ve Filmleri (Arka Sokaklar Avukat Başak)

  • Arka Sokaklar (Başak) – 2020
  • Kırlangıç Fırtınası – 2017
  • Hatırla Gönül – 2015
  • Polis Akademisi Alaturka (Pelin) – 2014
  • Keskin Bıçak – 2010
  • Kış Masalı (Yıldız) – 2009

Perihan Ünlücan Eşi Kim? (Arka Sokaklar Avukat Başak)

Güzel oyuncu 2010 yılında Tolga Erener ile evlenmiştir. Eşi Tolga Erener yapımcıdır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu