Oyuncu Kadrosu

Arka Sokaklar Avukat Nedim Adalı Kimdir?

Arka Sokaklar Avukat Nedim Adalı karakterine hayat veren oyuncu uzun yıllar boyunca Çok Güzel Hareketler programın da kendisini izlemiştik. Ankara’nın Dikmeni isimli dizide baş rol oynayan usta isim Arka Sokaklar dizisinde Avukat Nedim olarak karşımıza çıktı.

Bu yazımızda Arka Sokaklar dizisinde Avukat Nedim olarak karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adı ve bilgilerini bu yazımız da sizler için açıklayacağız.

Arka Sokaklar Nedim (Avukat Nedim)

BKM eski oyuncusu Arka Sokaklar dizisinde Avukat karakteri ile karşımıza çıktı. Rıza baba ve ekibin zora sokacak. Rıza babanın ekibinde zaman zaman hukuk kurallarını zora sokacak iş ve işlemlerle olayları çözmesi, Nedim tarafından hiç de hoş karşılanmayacak.Arka Sokaklar Nedim (Avukat) - Bülent Emrah Parlak

İlk bölümde ekibin arama yaptığı ve gözlerinin önünde yer alan dosya görememesi, bunun üzerine Nedim eve tekrar gidip, evde yaptığı aranma da en önemli delili bulup savcıya adeta şikayet eder gibi vermesi, Nedim’in Rıza babanın ekibine dirlik vermeyeceğini gösterdi.

Bülent Emrah Parlak 8 Mayıs 1979 da İstanbul da dünyaya gelmiştir Bülent aslında Elazığ Karakoçanlıdır. Ancak çocukluğunu Ankara da geçirmiştir. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünü okurken, yarıda kesip başka bir üniversiteye gitme kararı almıştır.

Bu karar Bülent’in hayatında çok önemli bir yere sahiptir zira bu kararı almamış olsa biz Büyük olasılıkla Bülent gibi bir yeteneği hiç tanımamış olacaktık.Bülent üniversite değiştirme kararı aldıktan sonra Haliç Üniversitesi Konservatuvar bölümüne girdi.

Buradan mezun olduktan sonra Kurtlar Vadisi dizisinde çok kısa bir süre oynayan Bülent Emrah daha sonra Beşiktaş Kültür Merkezi Tiyatrosuna girerek hayatının dönüm noktalarından birisine daha imza atmış oldu. 2005 senesinde “sizinkiler” adlı tiyatro oyununda görev aldı.

Daha sonra birçok projede görev alan yakışıklı oyuncumuz tam manasıyla bir döneme damgasını vurmayı başarmış adeta bir oyuncu, Ünlü fabrikası olmayı başarmış olan “Çok Güzel Hareketler Bunlar” programıyla adını tüm Türkiye ye duyurmayı başarmıştır.

Bülent rolüyle oynamış olduğu skeçler adeta bir efsane olan oyuncumuz Tüm ekranları başındaki seyircilerin ve tiyatroya giden insanların takdirini almaya muvaffak olmuştur yakışıklı oyuncumuz Çok Güzel Hareketlerde tanındıktan sonra çeşitli dizilerde oynasa da hiçbiri seyircinin nazarında Çok Güzel Hareketler Bunlar tadına ulaşamamıştır dolayısıyla çoğu reytinglerde alt sıralarda olması sebebiyle yayın hayatına son vermiştir.

İçlerinde en çok beğenilenleri ise Ankara’nın Dikmeni ve Aşk Laftan Anlamaz olmuştur karizmatik oyuncumuz son yıllarda ekrandan uzak kalmış olup çok fazla film ve dizi projesi içinde olmamıştır.

Şu sıralarda ise Türkiye tarihinin en uzun yayında kalmayı başarmış dizisi olan Arka Sokaklarda Avukat Nedim Adalı rolüyle seyircinin karşısına çıkmaktadır oyuncumuza bu rolünde ve oynayacağı bütün dizi, filmlerde başarılar dileriz.

Arka Sokaklar Nedim’in Geldiği Bölüm

Nedim karakterine hayat veren Bülent Emrah Parlak’ın geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu