Arka Sokaklar

Arka Sokaklar Bu Akşam Var Mı? Beyaz Show Bu Akşam Yayınlanacak Mı?

Her hafta Cuma günü 23:45 de ekrana gelen ve bir birinden ünlü konuklarla komik programlara imza atan Beyaz Show bu akşam var mı? Beyaz Show neden yok? Arka Sokaklar bu akşam var mı? Arka Sokaklar yeni bölümü yayınlanacak mı? sorularının sosyal medya üzerinden sorulduğunu gördük. Bizlerde bu konuya netlik kazandıralım.

13 Nisan Cuma Arka Sokaklar Bu Akşam Var Mı?

Arka Sokaklar bu akşam var mı?Erler Film yapımı olan ve yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun yaptığı yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un senaryosunu kaleme aldığı 476. bölümdür yayınlanan ve izlenme oranları çok iyi olan Arka Sokaklar bu akşam yeni bölümü var mı?

Arka Sokaklar bu akşam var mı

Bu akşam Miraç kandili olması ve ilk kez Cumhurbaşkanlığı külliyesi Millet camisinden canlı yayın yapacağından dolayı Arka sokaklar dizisinin bu akşam sadece geçen haftanın tekrarı yayınlanacak. Arka Sokaklar yeni bölüm ise bir sonraki hafta yani 20 Nisan 2018 tarihinde yayınlanacaktır. Arka Sokakların yayınlanmayacağı günde reytinglerde sizce kim ilk sırayı alacaktır? Yorumlarınızı bir alt başlıkta bekliyorum.

Arka Sokaklar 476. Bölüm Fragmanı

13 Nisan Beyaz Show Yayınlanacak Mı?

Kanal D ekranlarında geç saatlerde yayınlanmasına rağmen ilgi ve beğeni ile izlenen Beyaz Show bu akşam yeni bölümü yayınlanacak mı? Belki basından takip etmeyenler olabilir. Çok yakın zamanda Doğan medya Kanal D’yi Demirören grubuna geçtiğimiz hafta satışı gerçekleşti. Bir çok programın yeniden gözden geçirildiği şu günlerde beyaz Show’un yayınlanmamasını farklı ve art niyetli yorumlayanları gördüm. O yüzden bizzat bu konuya değinmek ve programın sevenlerini bilgilendirmek istedim.

Beyaz Show Resmi 1

Bu akşam evet Beyaz Show yok. Yayımlanmamasının sebebi onların söylediği gibi olmadığını bu akşam Peygamber Efendimiz (S.A.V)’in miraca çıkmasının yıl dönümü olduğu için yani Miraç Kandili olduğu için bir çok kanal da dini programlar yayınlanacak. Kanal D’yi satın aldıktan sonra Miraç Kandili Özel Programını ise ilk kez Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeki Millet Camisinden canlı yayın yapacak.

Millet camisini görme imkanı olmayanlar için çok güzel bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Beyaz Show’un yeni bölümünün yayınlanmayacağını sizlere açıkladık. Peki Cuma günlerinin reyting birincisi Arka Sokaklar dizisi yeni bölümü var mı? Bu surunun cevabı bir alt başlıkta sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu