Arka Sokaklar

Arka Sokaklar Civan Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Arka Sokaklar Civan kimdir? Cuma günü ekranlara gelen Arka Sokaklar dizisine yeni bir isim daha katıldı. Arka Sokaklar Civan rolüyle izleyeceğimiz usta oyuncu bakın hangi dizilerde rol almış!

Televizyon dünyasının en uzun süren dizilerinden olma tacını kimselere vermeyen Arka Sokaklar dizisine katılan 3 oyuncudan biri Emre Törün oldu.arka sokaklar civan resmi Arka Sokaklar Civan rolüyle izleyeceğimiz Emre Törün bakın kim, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları sizleri bekliyor!

Arka Sokaklar Civan Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Emre Törün Arka Sokaklar Civan karakterine hayat vermektedir. 11 Mart 1972 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Nurkan Törün ile evlidir. Balık burcu olan oyuncu, 176 cm boyunda 75 kg ağırlığındadır.emre torun resmi

Başarılı oyuncu Arka Sokaklar dizisine dahil olduğunu şu sözlerle sosyal medya hesabından paylaştı:

İlk 4 bölümünde konuk oyunculuk yaptığım dizide 15 sene sonra yeniden konuk oyuncu olarak yer almak çok keyifli. Umarım bir 15 sene sonra tekrar oynarım.

Oyunculuk eğitimi aldıktan sonra ilk kez kamera karşısına”Kara Melek” dizisi ile geçmiştir. “Güneşi Beklerken”, “Beşinci Boyut”, “Çocuklar Duymasın”, “Kod Adı: Reaksiyon” yapımlarında yer alan Törün, Atv ekranlarının sevilen dizisi “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Nevzat rolüyle yer almıştır. 

Son olarak “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Nevzat rolüyle ekranlara gelen oyuncu Arka Sokaklar dizisinde Civan karakterine hayat verecektir. 

Emre Törün Dizileri (Arka Sokaklar Civan)

  • Arka Sokaklar (Civan) – 2020
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Nevzat) 
  • Güneşi Beklerken
  • Kod Adı: Reaksiyon
  • Beşinci Boyut
  • Çocuklar Duymasın

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu