Arka Sokaklar

Arka Sokaklar Ekibin Yeni Üyesi Başak Kim?

Kanal D’nin sevilen ve epeydir ekranlarda olan dizisi Arka Sokaklar geçen hafta yeni sezona merhaba dedi. Arka Sokaklar’ın sevilen oyuncuları o kadar bizden biri haline gelmişti ki yeni gelen sanki ailenin yeni üyesi gibi oluyordu. Ama gitmeler de bir o kadar acıttı biz izleyicileri. Yeni sezona merhaba demenin sevinci Suat’ın ölümü ile kursağımızda kaldı adeta. Ekibe yeni katılan Cenk’ten sonra bu hafta Başak da ekibe dahil oldu. Peki Başak kim? Nereli? Kaç Yaşında? Hepsi ve daha fazlası haberimizin devamında…

arka sokaklar resmi

Arka Sokaklar 12. Sezonunda aksiyon dolu sahnelerle izleyiciyi etkilemekte. Dizinin senaristi ve yapımcısı diziyi daha da ilgi çekici hale getirmek ve sıradanlıktan kurtarmak için yeni yüzleri de oyuncu kadrosuna dahil etti. Bunlardan bir diğeri de Başak oldu. Ekibin en tepesinde yer alan Arif Müdürün biricik yeğeni olan Başak, İzmir’den suçluların takip etmek amacıyla İstanbul’a gelmiştir. Görevini başarıyla tamamlayan İzmir güzeli Başak,bu görevin akabinde ekibe Rıza Amir’in isteğiyle katılmıştır.

arka sokaklar başak resmi 1

Ekibin yeni üyesi Bahar’a hayat veren Merve Oflaz. 1988 senesinde kültür başkentimiz İstanbul’da dünyaya gözlerini açan oyuncu, Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu mezunudur. Daha önce fenomen yarışma programı olan Var  Mısın Yok Musun? adlı programa öğrenciyken katılan Oflaz, daha sonra yine Acun’un bir diğer programı olan Survivor ile bir kez daha adından söz ettirmiştir.

merve oflaz resmi

Ayrıca Survivor İnce Hesaplar adlı programda da yorumları ile programa renk katan isimlerden biri haline gelmiştir. Oyunculuk dışında pilates eğitmenliği de yapmakta olan güzel oyuncu, televizyonlarda yayınlanan reklam filmlerinde de yer almıştır. Daha önce Muhteşem Yüzyıl’ın Ayşe Hatun karakterine hayat veren Oflaz, dizi sektöründeki ikinci adımını Arka Sokaklar’ın Başak’ı olarak atmıştır.

Başak’ın Diziye Katılma Anı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu