Arka Sokaklar

Arka Sokaklar Ezgi Kimdir? Tescilli Güzel Arka Sokaklar Kadrosunda!

Yıllara meydan okuyan “Arka Sokaklar” dizisinde oyuncu akını! Arka Sokaklar Ezgi karakterini, tescilli güzel oyuncu canlandıracak. Henüz oyunculuğun başında olan oyuncu son olarak TRT 1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi “Kalk Güdelim” ile ilk kez kamera karşısına çıkmıştı. Ancak oyunculuğun her ne kadar başında olsa da oyunculuğu ile beğeni almayı başardı. Arka Sokaklar Ezgi Vural rolüyle de seyirci karşısına çıkacak olan güzel oyuncu hakkında merak edilen detayları burada bulabilirsiniz. 

Erler Film’in sevilen dizisi Arka Sokaklar oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Merve Oflaz, Ozan Çobanoğlu, Alp Korkmaz, Oya Okar gibi isimlerin rol aldığı Arka Sokaklar 2019-2020 sezonunda da yeni hikayelerle diziye devam ediyor. ela yörüklü arka sokaklar resmiHayatımızdan olaylarla seyircinin ilgisini çeken polisiye dizide ayrılan oyuncuların ayrılık mesajları sosyal medyada sevenlerini üzdü. Güzel haberlerin hemen akabinde yeni oyuncuların da dahil olacak olması heyecan uyandırdı. 

Arka Sokaklar Ezgi Vural Kim?

Arka Sokaklar Komiser Yardımcısı Ezgi Vural rolü diziye yeni katılan karakterlerden bir tanesi. Güzelliğiyle dikkat çeken oyuncu polisiye tarzında olan Arka Sokaklar ile ilk kez bu türde bir dizide yer almış olacak. Bu karaktere hayat verecek olan oyuncu ise Ela Yörüklü. 

2017 senesinde Kıbrıs’ta düzenlenen “Best Model of Turkey”  yarışmasında hem Marmara Bölgesi birincisi hem de Türkiye ikinciliği eile dikkat çeken oyuncu dizi sektörünün de dikkatini çekmiştir. arka sokaklar ela yörüklü resmiYarışmanın akabinde gelen dizi tekliflerini değerlendiren oyuncu, ilk kez TRT 1 ekranlarının sevilen dizilerinden olan “Kalk Gidelim” dizisi ile sektöre adım atmıştır.

1998 Bursa doğumlu. Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nde öğrenci olan Ela Yörüklü, 1,78 boyunda. Annesi Bursa Peyzaj Mimarları Odası İl temsilcisi olan oyuncu piyano çalma konusunda başarılı olduğu kadar bale yapmada da iyi.

Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk üzerine eğitim alan genç oyuncu, MissTourism World 2018 adlı güzellik yarışmasında da ülkemizi temsilen katılmıştır. 

Ela Yörük’lü Finalist Olma hikayesi

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu