Arka Sokaklar

Arka Sokaklar Faruk Kimdir? Ekibin Yeni Belası

Arka Sokaklar Faruk kimdir, Arka Sokaklar Faruk gerçek adı ne, hangi dizide oynadı diyenler bu yazımızı sakın kaçırmayın!

Arka Sokaklar Faruk Kim?

Kanal D ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan Erler Film imzalı Arka Sokaklar dizisinde faruk, ekibin bu haftalarda başına büyük bela olacak bir karakter. Arka Sokaklar 574. bölümde seyirciyle buluşanacak olan bu karakter ekran başındakiler çok kızdıracak bir karakter olarak bizlerle buluşacak.

Arka Sokaklar Faruk Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Barbaros Levent Seçkin Arka Sokaklar dizisinde Faruk karakterine hayat vermektedir. Aslında oyuncu daha önce de Arka Sokaklar dizisinde rol almıştır. ancak canlandırdığı karakterler farklıdır.arka sokaklar faruk resmi

1971 yılında dünyaya gelen oyuncu İstanbul doğumludur. Enis Fosforoğlu’ndan oyunculuk eğitimi alan oyuncu, “Polis”, “Şaban Askerde”, “Üvey Baba”, “Kurtlar Vadisi”, “Sevgi Ana”, “Kalp Gözü”, “Gerçek Kesit”, “Bizim Ev”, “Kader Ayırsa Bile”, “Yabancı Damat”, “Acı Hayat”, “Ihlamurlar Altında”, “Acemi Cadı”, “Gece Gündüz”, “Ihlamurlar Altında”, “Süper Babaanne”, “Akasya Durağı”, “Kaçak”, “Filinta”, “Ezra”, “Sadaka”, “Korkusuzlar”, “Dadaş” adlı yapımlarda rol almıştır.barbaros levent seckin resmi

Barbaros Levent Seçkin Arka Sokaklar dizisinde daha önce Hasan adlı bir mafyanın adamına hayat vermiştir. Yine çete lideri Harun karakteri Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı bir diğer karakterdir. Kötü karakterleri ustalıkla ekranlara yansıtan oyuncu Arka Sokaklar Faruk rolüyle yeniden seyirciyle buluşmaktadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu