Arka Sokaklar

Arka Sokaklar Gonca Kimdir? İşte Detaylar

Kanal D’nin 12 sezondur vazgeçilmez dizisi haline gelen Arka Sokaklar yeni sezonda oyuncu kadrosuna yeni yüzler eklemeye devam ediyor. Arka Sokaklar’da Gonca’nın gerçek adı nedir, nerelidir, hangi dizilerde ve filmlerde rol aldı kısaca oyuncuya dair merak ettiğiniz tüm soruların cevapları haberimizin devamında…

pelin körmükçü resmi 1

 

Arka Sokaklar Gonca Kimdir?

Sevilen dizi Arka Sokaklar’da yeni bir yüz daha bu hafta eklendi. Gonca adıyla ekibe katılacak olan Gonca, ekibin yeni operasyonlarında oldukça iyi iş çıkaracak bir isim. Gonca’ya hayat veren isim ise Pelin Körmükçü. 1970 doğumlu olan güzel oyuncu aile boyu oyunculukla uğraşmaktadırlar. İstanbul’da dünyaya gözlerini açan oyuncunun dedesi Hazım Körmükçü’dür. Abisi ve kuzeni de oyunculukta adından söz ettiren isimlerdir. Oyunculuk genlerinde var derler ya oyuncunun soyadı bile gösteri yapılan yer anlamını taşıyan Körmük’ten gelmiştir. Tiyatro, seslendirme konularında eğitim almış olan usta isim, pek çok televizyon dizisinde ve sinema filminde rol almıştır.

pelin körmükçü resmi 5

Calve Çorba, Vestel, Clos-up Diş Macunu reklamlarında boy gösteren oyuncu BKM tiyatro oyunlarında da rol almıştır. 3 defa evlilik yapan Körmükçü ilk evliliğini 2004 senesinde Mimarlık yapan Cengiz Cennetoğlu ile yapmış ancak 2006 sensinde ayrılmıştır. İkinci evliliğini Rafi Moreno ile yapan güzel oyuncunun bu evliliğinden 18 yaşında bir kızı vardır. Rafi Monero’dan ise 2011 senesinde boşanan başarılı oyuncu, 2013 senesinde iş adamı olan Bedrettin Faik Başar ile dünya evine girmiştir. Daha önce seslendirme çalışmaları yapan oyuncu, Sen Kimsin? Umutsuz Ev Kadınları, Evdekiler, Bir Demet Tiyatro, Taşların Sırrı, Kadının Sessizliği, Tarçın Konuştu, Ölümsüz Aşk, Bekarlar, Baldız Geliyorum Demez, Taşların Sırrı, Haşlama Taşlama, Yılan Hikayesi Mesela Dedik, Tatlı Kaçıklar, İnce İnce Yasemince, Evdekiler, Yaseminname, Cümbüş Sokak, Bir Kadın Düşmanı, İz Peşinde adlı yapımlarda yer almıştır. 

Pelin Körmükçü Resimleri

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu