Arka Sokaklar

Arka Sokaklar Hüsnü Çoban Ölecek Mi? # Arka Sokaklar Hüsnü Gelecek Sezon Oynayacak Mı?

Arka Sokaklar Hüsnü Çoban ölecek mi? Bu soru son zamanlarda çok merak edilmeye başladı. Hüsnü Çoban karakterine hayat veren Özgür Ozan gelecek sezon kadroda yer alacak mı? Bu soruları gelin hep birlikte irdeleyelim.

Arka Sokaklar Hüsnü Çoban Ölecek Mi?

Arka Sokaklar Hüsnü Çoban ölecek mi? İlk yayın tarihine şu an ki farklı kanalda başlayan ve 12 sezondur izlenme oranları zirvede yer alan Arka sokaklar dizisinde bu zamana kadar bir çok oyuncu geldi gitti Ancak ana kadro korumaya çalışıldı. Ana kadro kim derseniz. Rıza baba, Mesut komiser, Hüsnü Çoban, Ali, Aylin ve bu karakterlere bağlı ana kadroyu hep korudurlar.

Bu ana karaterleden olup Şehit olan Murat Ateş’in eşi yine kendisi gibi komiser olan Zeynep’in ölümü çok dikkat çekmişti. Ben bile Murat’ın gözyaşlarına dayanamayıp ağladığımı bilirim. Yakın zamanda Hüsnü Çoban’ın eşi şen şakak Suat ablamız da beklenmeyen bir ayrılıkla dizi kadrosundan çıkmıştı. Şimdi ise Arka Sokaklar Hüsnü ölecek mi?

Eşi gibi amansız hastalık sonucu ile diziden ayrılacak mı? soruları gündeme oturdu. Kanal D’nin yakında zamanda el değiştirmesi ile mevcut dizilerin kaderleri bir bir belli olmaya başladığı şu günlerde Arka Sokaklar dizisi yeni sezon onayı aldığını sevenlerin buradan duyuralım. Çünkü dizi bu sezon büyük final yapacağı konusunda oldukça söylenti vardı.

İlk bölümü 2006 yılında yapan dizinin en son 480. bölümü yayınlandı. Son bölümde Hüsnü Çoban’ın gözünün kararması ve kendisini güçsüz ve devamlı yorgun hissetmesi ile doktora gitmiş ve Tiroit kanseri olduğunu öğrenmişti.

Arka Sokaklar hüsnü ölecek mi
Arka Sokaklar hüsnü ölecek mi

Arka Sokaklar 481. bölümde oğlunun okul çıkışında beklerken yorgun vücudu daha fazla dayanamayıp bayılma görüntüleri yayınlanınca sosyal medya da  Arka Sokaklar Hüsnü ölecek mi? soruları sorulmaya başladı. Peki gerçekten Hüsnü komiser ölecek mi? Bu sorunun cevabı sizi alt başlıkta analizi ile birlikte verilmiş ve bir kanaate varılmıştır. 

Arka Sokaklar Hüsnü Gelecek Sezon Oynayacak Mı?

Arka Sokaklar dizisinin yayınlanan son fragmanı olan 481. bölümde Hüznü Çoban’ın bayılması dikkatleri üzerine toplamayı ve dizide devam edip etmeyeceği sorulmaya başlandı. Arka Sokaklar Hüsnü Çoban ölecek mi? Gelecek sezon onayı alan dizinin kadrosunda yer alacak mı? Dikkat ederseniz yazımızın başında oturmuş kadrodan yani ana kadrodan bahsettim.

Hüsnü karakteri de bu ana kadronun en başlarında olan karakter olması ve dizide kendisine bağlı Metin, Tekin, Zeliha, Nazike ve daha adını şimdi unuttuğum Hüsnü’nün çocukları tamamen Hüsnü karakterine bağlı. Yani Hüsnü çoban ölürse, bu saydığım bir çok kararterinde diziden çıkması demek olur.

Arka Sokaklar Hüsnü Çoban Ölecek Mi?
Arka Sokaklar Hüsnü Çoban Ölecek Mi?

Dizinin kapsamlı bir değişiklik yapmasına sebep olacak reyting kaygısının da olmadığını düşünürsek, (Çünkü her Cuma reyting birinci oluyor.) Hüsnü karakterinin ölmeyeceğini gelecek sezon da kendisini izleyeceğimizi rahatlıkla söyleyebiliyorum.

Bunun dışında dizinin ciddi kısmını Rıza baba bu konumu üstlenirken absürt ve komik sahnelerle izleyenleri güldüren vefalı bir baba karakteri ve dizinin komik vasfını elinde tutan Hüsnü Çoban’ın ölmesi düşünülemez. Eğer ki böyle bir karar alınmış ise dizinin yakın zamanda reytinglerinde ciddi düşüşlerin olacağını kaçınılmazdır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu