Arka Sokaklar

Arka Sokaklar Komiser Ayşe Kimdir [Komiser Ayşe Arıcan]

Arka Sokaklar Komiser Ayşe karakterine hayat veren oyuncu belli oldu! Bu haberimiz de Arka Sokaklar dizisi Komiser Ayşe karakterini canlandıran oyuncu ve bilgileri sizleri bekliyor olacak.

Arka Sokaklar Komiser Ayşe
Arka Sokaklar Komiser Ayşe Arıcan

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokalar dizisi 17 sezonu ile ekranlarında yerini almaya hazırlanırken, kadroya yeni ve kalıcı isimler dahil olmaya başladı. 17 sezonu için kadroya dahil olan tüm oyuncular için alt kısımda verilmiştir.

=> Arka Sokaklar Kadem Kimdir için tıklayınız.

Arka Sokaklar Komiser Ayşe Kimdir

2022-2023 yılında Arka Sokalar dizisinde Komiser Ayşe Arıcan rolüne hayat veren oyuncunun gerçek adı Cansın Çekili’dir. Son zamanlarda oldukça popüler olmaya başlayan güzel oyuncu, 2021 yılında “Sana Söz” isimli dizide “Aslı” rolünü canlandırmıştır.

=> Arka Sokaklar 2022-2023 Yeni Gelen Oyuncuların Listesi için tıklayınız.

Arka Sokaklar Ayşe Arıcan
Cansın Çekili

8 Ekim 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 33 yaşında olan güzel oyuncu İlk defa kamera karşısında 2018 yılında “Erkenci Kuş” dizisinde “Aysel” karakterine hayat vermiştir. Sektöre adım attığı dizi popüler olmasında dolayı, Cansın de aynı oranda popülerlik kazanmıştır.

2019 yılında Erkenci Kuş dizisinde rol alan Cansın Çekili, 2019 yılında Mucize Doktor dizsinin 6 bölümünde diziye dahil olmuştur. 2019 yılında “Çocuk” dizisinde “Zeynep” rolüne hayat vermiştir. 2021 yılında Sana Söz isimli dizide “Aslı” rolü canlandırmıştır.

Cansın Çekili’nin Yer Adlığı Diziler;

  • 2019 – Erkenci Kuş
  • 2019 – Mucize Doktor
  • 2019 – Çocuk
  • 2021 – Sana Söz

Cansın Çekili 2022 yılında Arka Sokaklar Komiser Ayşe Arıcan rolü ile ekranlarında olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu