Arka Sokaklar

Arka Sokaklar Manken Hale Kimdir? Oyuncunun Gerçek Adı Ne?

Kanal D nin sanırım en uzun soluklu dizlerinden olan Arka sokaklar dizisi bu hafta 478. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Dizinin 27 Nisan tarihinde yayınlanacak olan Arka Sokaklar Menken Hale olarak bölüm oyuncu olarak katılacak olan oyuncu hakkına merak edilen tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Arka Sokaklar Hale Kim?

Hale’yi size tanıtmadan evvel diziye nasıl dahil olacağından bahsedelim. Arka Sokaklar dizisinde bu hafta heyecanlı ve aksiyonlu bir bölüm bizi beklemekte. Ali Pınar ile dışarıda gezerken Pınar’ın da tanıdığı bir arkadaşı ile karşılaşırlar. İkili eski günleri yad edip hasret giderdikten sonra daha sık görüşme temenni ile ayrıldıktan bir kaç gün sonra Ali aynı arkadaşını suç işlerken suç üstü yapıp yakalar.

Ali’nin eski dostunu bir anda karşısında görünce şok olur. Diğer taraftan Savcının emri ile Metin tutuklanır. Hüsnü bu durumu ailesi ile paylaşmak zorunda kalır. Ziya ise konferans sonunda arabasına bindiğinde hiç beklenmeyen bir durum ile karşılaşır. Araca kimyasal bir madde sıkılmış ve Ziya bu maddeden etkilenmiştir. Ekip Ziya’nın aracının yanına geldiğinde hemen müdahale edip Ziya beyi dışarı çıkartırken Volkan ve Hande de bu maddeden nasibini alır.

Arka Sokaklar Hale

Olayların böyle ilerleyeceği bölümde Arka Sokaklar dizisine bölüm oyuncusu olarak manken Hande olarak diziye güzel oyuncu dahil olacak. Ekibimiz gerçek suçluları yakalamakta Hande ile işi birliği yapacak. Arka Sokaklar Manken Hale kim olduğunu diziye nasıl dahil olduğunu edinebildiğimiz kadarı ile sizlere paylaştık. Şimdi Manken Hale’yi kim canlandırıyor? Oyuncunun gerçek adı ne? Bunları açıklayalım.

Arka Sokaklar Manken Hale’nin Gerçek Adı Ne?

Arka Sokaklar dizisinin 27 Nisan tarihinde yayınlanacak olan 478. bölümünde, bölüm oyuncusu olarak diziye dahil olan oyuncu Ezgi Baylar’dır. 1983 doğumlu olan güzel oyuncu Çalışma Ekonomisi alanında Marmara Üniversitesinde Lisans eğitimi almıştır. 2014 yılında katıldığı “Bu Tarz Benim” yarışmasında oldukça popüler olmayı başaran Ezgi oyunculuk üzerine uzun süredir oyuncu koçlarından eğitim almaktaydı.

Arka Sokaklar Manken Hale

Diğer taraftan Bu Tarz Benim yarışmasının benzer formatına yakın olan “İşte Benim Stilim” yarışmasına da katılan oyuncu bu programda da oldukça çekişmeli yarışmalara imza attı. Yakın zamanda “Güle Güle Oturun” isimli yarışmanın sunuculuğunu da yapma fırsatı buldu. Ezgi anladığımız kadarı ile oyuncu olarak da kendi ismini duyurmak istemektedir. Bu yolda güzel oyuncuya başarılar dileriz. 

Ezgi Baylar’ın Katıldığı Yarışma Programından Bir Kesit

Ezgi Baylar 2914 yılında İşte benim sitilim yarışmasına katılmış, yaşanan bazı olaylar nedeni ile kendi isteği ile ayrılmıştı. Güzel mankenin yarışmadaki bir anını hatırlayalım.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu