Dizi Haberi

Arka Sokaklar Metin Çoban Diziden Neden Ayrıldı? Neden Yok? Yeni Dizisi Ne?

Arka Sokaklar Metin Çoban, yani Komiser Hüznü Çoban karakterinin oğlu olan ve dizide 13 sezondur rol almayı başaran genç oyuncu Arka Sokaklar dizisinin 14. sezonunda yer alamayacağını kendi sosyal medya hesabından sevenlerine duyurdu. Peki Metin Çoban neden ayrıldı? Yeni bir dizide mi oynayacak? İşte merak edilen soruların cevapları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

31 Temmuz 2006 yılında ilk bölümü ile uzun bir serüvenin ilk adımını atarak, yayın hayatına başlayan ve bu hali ile Türk dizileri arsında en uzun soluklu dizi unvanını elinde bulunduran, Arka Sokaklar dizisinde beklenmedik bir ayrılık yaşandı.

Hüsnü Çoban’ın oğlu Metin Çoban karakteri yeni sezonda yani 2019-2020 sezonunda dizinin kadrosunda yer almayacağını açıkladı. Peki Metin Çoban karakterine hayta veren yakışıklı oyuncu yeni bir dizi ile mi anlaştı? Yoksa başka bir olay mı oldu? İşte bu soruları derinlemesine sizler için araştırdık.

Arka Sokaklar Metin Çoban Neden Yok?

2006 yılında yayın hayatına başlayan ve şu an Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden dizinin ilk sezonundan beridir kadroda yer almayı başaran Hüsnü Çoban’ın akıl almaz yaramaz çocuklarından en büyüğü olan Metin Çoban olarak tanıdığımız ama gerçek ismi Furkan Göksel olan yakışıklı oyuncu kendi sosyal medya hesabından yeni sezonda olmayacağını açıkladı.Arka Sokaklar Metin Çoban Neden Yok resmi

Biz de yaptığımız araştırmada Furkan Göksel’in acaba yapım ile anlaşamadığı için mi bir ayrılık yaşandığını bizzat kaynaklarımız aracılığı ile araştırdım. Ancak aldığım bilgi hikaye gereği ayrıldığını ve para asla söz konusu olmadığı yönünde bilgiler topladım. Dizinin monoton halinden çıkartılmak istenmesi nedeni ile uzun süre varlığını sürdüren oyuncular ile anladığımız bir bir yollar ayrılacak

. Daha önce haberi çıksa da kadroda kalmaya devam eden Mesut karakteri, yeni sezonda henüz olup olmayacağı kesinlik kazanmadı. Sadece Furkan Göksel değil, aynı zamanda geçtiğimiz sezon Ali karakterin şehit olması ile diziden çıkması beklenen Pınar karakterine hayat veren İpek Yaylacıoğlu da dizinin yeni sezonunda olmayacağını sosyal medya hesabından sevenlerini duyurduğunu buradan bir kez daha açıklayalım.

Yeni sezonda ciddi değişikliğe giden diziye ise iki yeni eleman katılacak. Bakalım bu iki değişiklik ile dizi eskisi gibi sevilen ve reytinglerde yine üst sıralar da olmayı başaracak mı? Bekleyip, göreceğiz. Bu arada Furkan Göksel’in Yeni Dizisi olmadığını, henüz bir dizi ile anlaşmadığını söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı