Arka Sokaklar

Arka Sokaklar Nurcan Kimdir [Komiser Yardımcısı Nurcan]

Arka Sokaklar Nurcan karakterine hayat veren oyuncu belli oldu! Bu haberimiz de Arka Sokaklar Komiser Yardımcısı Nurcan karakterini canlandıran oyuncu ve bilgileri sizleri bekliyor olacak.

17 sezonuna hazırlanan Arka Sokalar dizinde, yeni sezon için iddialı isimleri kadrosuna katmaya hazırlanıyor. Birbirinden popüler oyuncuları bünyesine katan başarılı dizide önemli isimler kadroya eklendi.

=> Arka Sokaklar Komiser Ayşe Arıcan Kimdir için tıklayınız.

Arka Sokaklar Nurcan
Arka Sokaklar Komiser Yardımcısı Nurcan

Kanal D’nin vazgeçilmez dizileri arasına yerini alan, yayınlandığı her hafta reyting listesinde zirvede olmayı başaran, yapımcılığını Erler filmin yaptığı diziye, 2022-2023 sezonu için önemli isimler katıldı.

=> Arka Sokaklar 2022-2023 Yeni Gelen Tüm Oyuncular için tıklayınız.

Arka Sokaklar Nurcan Komiser Kimdir

Arka Sokaklar dizisi Nurcan komisere hayat veren oyuncunun gerçek adı Sebahat Kumaş’dır. Sebahat Kumaş en son 2022 yılında “Aşk Mantık İntikam” dizisinde “Rüya” rolünü canlandırmıştır. İlk defa kamera karşısına ise 2009 yılında “Bahar Dalları” filmindeki canlandığı karakterle profesyonel anlamda oyunculuğa adım atmıştır.

Sebahat Kumaş’ın dikkat çekmesi ise 2010 yılında ATV ekranlarında baş rollerinde Oktay Kaynarca2nın yer aldığı “Adanalı” dizisinde canlandırdığı “Hostes” rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Arka Sokaklar Nurcan
Sebahat Kumaş

2010 yılında Adanalı dizsindeki performansı bir çok yapım şirketinin dikkatini çekmiştir. O yıl Arka Sıradakiler dizisine de dahil olan başarılı oyuncu, dizide Hemşire olarak ekranlarda yer almayı başlarmıştır.

2016 yılında baş rollerinde şarkıcı ve oyuncu olan Kutsi’nin yer aldığı “Kalbimdeki Deniz” dizisinde “Diyar” rolü ile popüler bir oyuncu haline gelmiştir. Son zamanlarda önemli projelere adını yazdırmayı başaran Kumaş, 2022-2023 yılında Arka Sokaklar dizinde Komiser Yardımcı Nurcan rolüne hayat verecek.

Arka Sokaklar Komiser Yardımcısı Nurcan; Akademinden yeni mezun olmuş, kendisini ekibe ve arkadaşlarına ispatlamak isteyen hırslı bir karakter olarka karşımıza çıkacak.

Sebahat Kumaş’ın Yer Adlığı Diziler;

  • 2009 – Bahar Dalları
  • 2010 – Adanalı (Hostes)
  • 2010 – Öğretmen Kemal (Öğrenci)
  • 2010 – Arka Sıradakiler (Hemşire)
  • 2011 – Muhteşem Yüzyıl (Esma Hatun)
  • 2013 – Kara Gül (Melek Samverdi)
  • 2016 – Kalbimdeki Deniz (Diyar)
  • 2020 – Zümrüdüanka (Saniye)
  • 2022 – Aşk Mantık İntikam (Rüya)
  • 2022 – Aşkın Gönül Yazısı

Sebahat Kumaş, 2022-2023 yılında Arka Sokaklar Nurcan rolü ile ekranlarda olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu