Arka Sokaklar Sinem Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Detaylar

Arka sokaklar dizisine yakın zamanda diziye dahil olan Sinem Kimdir? Arka Sokaklar Sinem’in Gerçek Adı Ne? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Arka Sokaklar Sinem Kimdir?

Kana d ekranlarında her cuma günü yayınlanan, yıllara bile eskiten (aman nazar değmeyeyim) Arka Sokaklar dizisine yakın zamanda kadroya dahil olan Sinem dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bizlerde sizler için Sinem karakterini araştırdık.  Arka Sokaklar dizisinde Sinem karakterine hayat veren Aslı Turanlı‘dır.

Aslı, Üniversiteyi Marmara Üniversitesinde  Dış ticaret ve Amerikan İlişkileri bölümü başarı ile tamamlar. Çevresinin etkisi ile  oyunculuk alnında kendisini geliştirmek için Müjdat gezen Sanat merkezinde oyunculuk üzerine eğitim alır. Buradan aldığı eğitim sayesinde kendisini geliştirir ve uzun süre tiyatro sahnelerinde yer almayı başarır.

Aslı’nın tiyatro sahnesinde ilk rolü ise “Elizabeth proctor” karakterini canlandırmak ile bu uzun soluklu sektöre giriş yapar. Aslı ilk oyununda özel makyaj yaşlı bir kadını canlandırmasına rağmen kendi ağzından bizlere ilk oyun bittiğinde aldığı alkışların etkisi ile artık tek hedefinin oyunculuk olduğunu düşündüğünü ve bu yolda adımlar attığını söyler.

Aslı Arka sokaklar dizisine dahil olduktan sonra set arkadaşı Hakan Komiseri canlandıran Ozan Çobanoğlu ile birlikte İstanbul’da bir restorantda yemek yerken basın tarafında resimlerinin çekilmesi ile Aslı dikkatleri üzerine topladı. Aslı basın mensuplarına olayın yanlış anlaşılmasını istemediğini Ozan bey evli o yüzden çektiğiniz resimlerin silinmesini ancak resimler basına yansıdı.

Arka Sokaklar dizisi son zamanlarda Özellikle Aralık ayında Reyting sıralamasında Birinciliği kimselere kaptırmıyor. Arka Sokaklar en son oynadığı 8 Aralık’ta 9.53 reyting ile en yakın rakibi Aşk ve Mavi’ye 3 Puan fark attı. Dizinin kadrosuna yeni isimler geldikçe buradan sizlere duyuracağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 14 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın