Arka Sokaklar

Arka Sokaklar Ulaş Kimdir? Haydar Berk’in Öğretmeni

Rekortmen dizi Arka Sokaklar’a yeni oyuncu! Arka Sokaklar Ulaş kimdir? Ulaş öğretmen hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Arka Sokaklar son bölümde Haydar Berk’in öğretmeni olan Ulaş Öğretmen Haydar Berk konusunda görüşmek için veli görüşmesi yapar. Zeliha velisi olarak okula gider. Ulaş Öğretmen Haydar Berk’in hep dalgın olduğunu söyler.

Haydar Berk’in depresyonda olabileceğini söyler. Zeliha başta tepki gösterip Haydar Berk’in gayet iyi olduğunu söyler ama Ulaş Öğretmen Haydar Berk’in annesiz kaldığını babasının polis olması nedeniyle zorlandığını söyler. Zeliha tepki göstermese de Ulaş Öğretmene hak verir. 

Arka Sokaklar Ulaş Gerçek Adı Yaşı Bilgiler

Kaan Songün Arka Sokaklar dizisinde Ulaş Öğretmen karakterine hayat vermektedir. kaan songun resmi

Maltepe Üniversitesi güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünde lisans eğitimini aldıktan kısa süre içinde kendisini tiyatrolarda izleyemeye başladık. Kendisini tek yönlü geliştirmeyen Kaan Songün seslendirme sanatçılığı yanı sıra “Varyete” isimli filmin de yapımcılığını yapmıştır.kaan songun resmi

Son zamanlarda oldukça popüler bir meslek haline gelen söz yazarlığına da başlayan Kaan bey bu konuda oldukça yetenekli olduğunu da çıkardığı ilk solist çalışması da oldukça dikkat çekti. Edindiğimiz ve kayıtlara geçen Kaan Songün’ün yer aldığı tiyatrolar alt kısımda listelenmiştir. 

Kaan Songün Oynadığı Filmler Ve Diziler

  • Suç unsuru
  • Çocuklar Duymasın (Gece)
  • Araf 2 
  • Varyete (yapımcı olarak) 

Yer Aldığı Tiyatro Oyunları

Oyun Adı Yıl Durum 
Fırtına 2017 sahnede
Cadı Kazanı 2015 bitti
An bitti

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu