Arka Sokaklar

Arka Sokaklar Yavuz Kimdir [Komiser Yavuz Aslan]

Arka Sokaklar Yavuz karakterine hayat veren oyucu ve bilgileri oldukça merak edildi. Bu yazımızda Arka Sokaklar Komiser Yavuz Aslan karakterine hayat veren oyuncu ve bilgileri bu haberimiz de sizleri bekliyor.

31 Temmuz 2006 tarihinde yayın hayatına başlayan ve 2022-2023 yılında 17 sezonuna start vermeye hazırlanan polisiye diziye yeni isimler dahil olmaya başladı. Birbirinden iddialı isimler arasında en dikkat çekenlerden biri de Komiser Yavuz Aslan oldu.

=> Arka Sokaklar 2022-2023 Yeni Gelen Oyuncular için tıklayınız.

Arka Sokaklar Yavuz
Arka Sokaklar Yavuz Kim

Yapımcılığını Erler Filmin yaptığı, yönetmenliğini ise Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Ozan Yurdakul ile Sinan Yurdakul’un yazdığı polisiye dizisine yeni gelen oyuncular alt kısımda sizleri bekliyor.

=> Arka Sokaklar Komiser Yardımcısı Nurcan Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Arka Sokaklar Yavuz Kimdir

Ekim 1990 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Anne ve babası henüz o çocukken ayrılmıştır. Akademi 35,5’ta oyunculuk üzerine eğitim almıştır. 2011 yılında sevilen dizi Sihirli Annem ile profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. En son 2022 yılında Sevmek Zamanı isimli dizide rol almıştır. 2019 yılında “Kardeş Çocukları dizisinde “Onur” karakterine haya vermiştir.

Arka Sokaklar Komiser Yavuz Aslan
Batuhan Ekş

TRT 1 ekranlarında Yakın zamanda Elimi Bırakma dizsinde Tarık karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 25 yaşında üniversiteden mezun olan oyuncu, Akademi 35,5’ta oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

Batuhan Ekşi’nin Yer Aldığı Diziler (Arka Sokaklar Komiser Yavuz)

  • 2012 – İntikam
  • 2013 – Galip Derviş
  • 2014 – Medcezir
  • 2016 – Kalbimdeki Deniz
  • 2018 – Elimi Bırakma
  • 2019 – Kardeş Çocukları
  • 2021 – Sevmek Zamanı

Arka Sokalar Komiser Yavuz Aslan; keskin nişancı olarak ekibe dahil olan Komiser Yavuz, yıllarca İstanbul’da çalışmış ve tek hedefi İstanbul Asayiş büronun özel ekinine dahil olmaktır. Yavuz’un bu isteği ve azimli çalışması Rıza babanın dikkatini çekmiş ve ekibe dahil olmuştur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu