Arka Sokaklar

Arka Sokaklar Yeni Gelen Oyuncular 2022-2023 Dikkat Çekti!

Arka Sokaklar Yeni Gelen Oyuncular 2022-2023 arasında oldukça dikkat çeken isimler var. Peki 2022-2023 sezonunda polisiye dizisi olan Arka Sokaklara hangi oyuncular dahil oldu? İşte bu haberimiz de sizleri bekliyor.

31 Temmuz 2006 yılında yayın hayatına başlayan ve bu sezon 17 yılını kutlayacak olan Polisiye dizi de bu zaman kadar yüzden fazla oyuncu yer aldı. Kimisi bölüm oyuncusu olarak, kimisi de kalıcı kadroda yer aldı. Rıza baba, Hüsnü Çoban, Mesut Güneri gibi ana kadroda yıllardır kalmayı başaran isimler arasında yerini aldı.

2022-2023 yılına bomba gibi hazırlanan, polisiye dizide yeni isimler ana kadroya eklendi: Her bir bölümde yer alacak oyuncuların dışlına an kadroda da yer alacak olan Arka Sokaklar Yeni Gelen Oyuncular alt kısımda açıklanmıştır.

Arka Sokaklar Yeni Gelen Oyuncular 2022-2023

Arka Sokaklar Yeni Gelen Oyuncular 2022-2023

Batuhan Ekşi (Komiser Yavuz Aslan)

Arka Sokaklar Komiser Yavuz Aslan
Batuhan Ekşi

Ekim 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. , İstanbul doğumlu olan genç oyuncunun anne ve babası henüz o çocukken ayrılmıştır. Akademi 35,5’ta oyunculuk üzerine eğitim almıştır. 2011 yılında sevilen dizi Sihirli Annem ile sektöre merhaba diyen oyuncu, bu dizi ile popüler olmayı başarmıştır. En son 2022 yılında Sevmek Zamanı isimli dizide rol almıştır. Yakın zamanda final yapan “Kardeş Çocukları dizisinde “Onur” karakterine haya vermişti.

=> Arka Sokaklar Komiser Yavuz Aslan Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Sebahat Kumaş (Komiser Yardımcısı Nurcan)

Arka Sokaklar Nurcan
Sebahat Kumaş

Sebahat Kumaş, 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Aydın ilinde dünyaya gelmiştir. Çocukluk yılları İzmir’de geçmiştir. Anadolu Üniversitesi fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümünde eğitim almıştır. İstanbul’a gelen oyuncu Ekol drama ‘da oyunculuk eğitimi almıştır. Güzel oyuncu “Arka Sıradakiler” dizisi ile profesyonel oyunculuğa adım atmıştır.

=> Arka Sokaklar Nurcan (Komiser Yardımcısı) Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Cansın Çekili (Komiser Ayşe Arıcan)

Arka Sokaklar Ayşe Arıcan
Cansın Çekili

8 Ekim 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk defa kamera karşısında 2018 yılında “Erkenci Kuş” dizisinde “Aysel” karakterine hayat vermesi ile sektöre adım atmıştır. Hemen akabinde “Çocuk” dizinde rol almayı başaran Cansın Çekili en son 2021 yılında “Sana Söz” isimli dizide “Aslı” rolünü canlandırmıştır.

=> Arka Sokaklar Komiser Ayşe Kimdir için tıklayınız.

Cem Uçan (Kadem)

Arka Sokalar Kadem
Cem Uçan

Ağustos 1976 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Cem Uçan, 2022 yılı itibari ile 46 yaşındadır. Aslan burcudur. En son Kırmızı Oda dizisinde “Rıza” karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu daha öncesinde “Payitaht Abdülhamid” de Ahmet Celalettin Paşa karakterine hayat vermişti. İlk defa kamera karşısına 2012 yılında “Acayip Hikayeler” isimli dizide “Ozan” karakterine hayat vermesi ile profesyonel oyunculuğa adım atmıştır.

=> Arka Sokaklar Kadem Kimdir için tıklayınız.

Nuray Hüseynova (Amina)

Arka Sokaklar Amina
Nuray Hüseynova

İlk defa kamera karşısına Çarkıfelek programında yarışmacı olarak çıkan Nuray, aslen Azerbaycanlıdır. Türkiye de Kimya alanında üniversite eğitimini tamamlamıştır. Ülkemiz de Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisi ile adını duyurmayı başarmıştır.

=> Arka Sokaklar Amina Kim için tıklayınız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. KANAL D web internet sitesi aracılığıyla sunulan yayın tarihi itibariyle resim 2 EYLÜL AYINDA OLACAKTIR 17 sezonu ARKA SOKAKLAR TÜRK BİRLİK POLİS TEŞKİLATI TÜM OYUNCULARI geri dönüş Alp Korkmaz gelsin diyorum mesaj attım bekliyorum acele etmelisiniz uyarı bildirimi yapıyorum şu anda mehmet Akif ALKURT girsin ERLER FILM Yapımcilar gönderiyorum güncel dizileri devam etmeye çalışın saygilar öptüm Türker İnanoğlu selam söyle geçmiş olsun dileği AMERİKAN gitsin geri dönüş olsun sizler seviyorum Allah emanet olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu