Arka Sokaklar

Arka Sokaklar’a Yeni Oyuncu! Arka Sokaklar Ekrem Kim Tanıyalım

Arka Sokaklar 500. bölümü ile 21 Aralık Cuma günü ekranlara gelecek. Sevilen diziye özel harekatçı Ekrem Karaca rolüyle Kurtlar Vadisi Pusu’nun Hakan Yörük’ü geliyor. İşte Arka Sokaklar dizisi Ekrem hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılar.

Erler Film Produksiyon yapımı Arka Sokaklar oyuncu kadrosuna yeni iki oyuncu geliyor. Arka Sokaklar 500. bölümde diziye dahil olan Ebru karakterinin ardından özel harekatçı Ekrem Karaca 501. bölümde Arka Sokaklar’a geliyor. Dizinin vazgeçilmezlerinden biri olmaya aday olacak olan Ekrem hakkında bu kısa bilgilerin ardından Arka Sokaklar Ekrem‘in gerçek adı ve bilgileri ile yazımıza devam edelim.

Arka Sokaklar dizisinde Ekrem‘e hayat veren oyuncu Osman Albayrak. Osman Albayrak, 1977 doğumlu. İzmit’te dünyaya gelen oyuncu “Sırlar Dünyası” ile sektöre adım atmıştır. “Serseri”, “Köpek”, “Adak”, “Eşref Saati” adlı yapımlarda rol alan oyuncu “Eşref Saati” dizisinde Emrullah rolüyle yıldızı parlamıştır.

Anadolu Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Albayrak, bu dizide iki sezon rol almıştır. “Kilit” adlı sinema filmiyle sinema sektöründe de yer alamaya başlayan oyuncu, “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinde Hakan Yörük karakterine hayat vermiştir. Bu karakterle hafızalara kazınan oyuncu “Kurtlar Vadisi Terör”de de kadroda yerini almıştır.

“Kollama” dizisinde seslendirme yapmış olan Albayrak, “72. Koğuş”, “Makber”, “Kayıp” adlı yapımlarda rol almıştır. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi “Diriliş Ertuğrul” un üçüncü ve dördüncü sezonunda Batuhan karakterini canlandırmıştır.arka sokaklar ekrem kim osman albayrak resmi“Aşk Zamanı” dizisinin ardından Atv ekranlarının popüler dizisi “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Serkan karakterine vermiş ve dizide iki sezon rol almıştır. Son olarak “Yeter” dizisinde Zafer’in askerlik arkadaşı Çoşkun karakterine hayat veren oyuncu ayrıca “Aşk ve Ceza” dizinin yönetmenliğini üstlenmiştir. 

Arka Sokaklara katılan usta oyuncu hakkında hazırladığımız yazımızın sonunda sizlere Osman Albayrak’ın canlandırdığı Hakan Yörük karakterinden bir kesiti sunmak istedik.

Osman Albayrak Arka Sokaklar Oyuncularına Dahil Oldu Arka Sokaklar Ekrem

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu