Oyuncu Kadrosu

Artvinli Dizisi Seher Kim? Seher’in Gerçek Adı Daha Önce Oynadığı Diziler

Kanal D ekranlarında çok yakında başlayacak olan Artvinli dizisi ana karakterleri gün geçtikçe netleşirken Fikret Kuşkan’a kimin eşlik edeceği de netleşti. 

  • Artvinli dizisi Seher kimdir, nasıl biri?
  • Artvinli dizisi Seher’in gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, nerede oynamıştı? Sorularının cevaplarını siz değerli takipçilerimizle paylaştık.

Artvinli dizisi hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara dizicenter artvinli yazarak ulaşabilirsiniz. 

Fikret Kuşkan’ın Agah karakterine hayat vereceği Artvinli dizisi oyuncuları her geçen gün netlik kazanırken karakterler hakkında da bilgiler basına yansımakta. Agah’ın en yakını olarak izleyeceğimiz Seher Artvinli dizisinin ana karakterlerinden bir tanesi.

Güzelliğiyle olduğu kadar davranışlarıyla da adından söz ettiren Seher, dizide adını sıkça duyacağımız en önemli karakterlerin başında geliyor. Artvinli dizisinde Seher karakterine hayat veren oyuncu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylarla devam edelim. artvinli dizisi seher kim başak köklükaya resmiArtvinli dizisi Seher’in gerçek adı Başak Köklükaya. 1974, Ankara doğumlu olan güzel oyuncu Ankara Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü mezunudur. Ayrıca Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu da olan oyuncu, “Hamam” adlı yapımdaki oyunculuğu ile umut veren yeni kadın oyuncu ödülünün sahibi olmuştur. “Üçüncü Sayfa” adlı filmdeki başarısıyla altı ödülün birden sahibi olan Köklükaya, “Küçük Kıyamet” ve “İşe Yarar Bir Şey” adlı yapımlardaki başarısıyla da yine ödül sahibi olmuştur. 

Kariyeri başarılarla dolu olan oyuncu, “Bizimkiler” dizisinde Özge karakterine on bir sezon boyunca hayat vermiştir. “Hamam” adlı filmde füsun karakteriyle beğeni alan oyuncu, “Üçüncü Sayfa” adlı filmde canlandırdığı Meryem karakteriyle ödül yağmuruna tutulmuştur desek yeri.

“Organize İşler” filminde Nergis rolünü canlandırmış olan Köklükaya, son olarak “Fi” dizisinde konuk oyuncu olarak rol almıştır. “İşe Yarar Bir Şey” filminde Leyla rolüyle de beğeni alan oyuncunun yeni dizisi Avşar Film imzalı Artvinli dizisi oldu. 

Başak Köklükaya 52 kg ağırlığında ve 173 cm boyundadır. “Türkiye’nin en güzel bakışlı kadını” olarak bilinen Başak Köklükaya, 2003 yılında Mehmet Murat İnal ile evlenmiştir. Bir de oğlu vardır.  Eski bir balerin olan güzel oyuncu hakkında bir video ile yazımızı sonlandırıyoruz.

Başak Köklükaya Artvinli Dizisi Seher Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu