Dizi Haberi

Aşk 101 İkinci Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İlk sezonuyla Netflix ekranlarında herkesten tam not alan Aşk 101 ikinci sezon ne zaman başlayacak herkesin merak ettiği bir konu oldu. İşte net yanıt!

Ay Yapım imzalı Netflix’in Türk dizilerinden biri olan Aşk 101 (Love 101) ilk sezonuyla Nisan ayında seyirci karşısına çıktı.ask 101 ne zaman resmi

Kadrosunda Kubilay Aka, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, İpek Yazıcı, Selahattin Paşalı, Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu gibi isimlerin rol aldığı Aşk 101 dizisinin ikinci sezon çekim tarihleri netleşti.

Love 101 2. Sezon Başlama Tarihi

Koronavirüs nedeniyle dizi setlerine ara verildi. Ara verilen dizilerden bir tanesi de Netflix dizisi Love 101 oldu. Çekim tarihlerinde değişikliğe gidilen dizi Aşk 101’in Temmuz sonu çekimleri başlıyor. Aşk 101 oyuncuları detayları için tıklayınız.ask 101 sezon 2 resmi

Herkes burada peki ya Sinan?

Sözleriyle Sinan’a ne olduğunu merak eden izleyici ikinci sezonu sabırsızlıkla beklerken Ay Yapım dizinin çekimlerinin Temmuz ayı sonunda başlayacağını duyurdu.

Aşk 101 2. Sezon Ne Zaman Başlar?

Bazen susmak istersin… Biraz, ara sıra ya da sonsuza dek…

Aşk 101 ikinci sezon oldukça dikkat çekici sözlerle merak edilirken dizinin Temmuz sonunda çekimlere başlayacağı Eylül ayında ise Netflix ekranlarında olacağı söylentiler arasında.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu