Oyuncu Kadrosu

Aşk Ağlatır Ada Karakteri Belli Oldu! Can Deniz Aktaş’ın Partneri Kim?

Show TV ekranlarında yeni bir dizi başlıyor. Mf yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen Aşk Ağlatır Ada karakterini belirlemesi bayağı uzun sürdü diyebiliriz. Bir çok karakter belli olduktan sonra Can Deniz Aktaş’ın partneri olacak ve dizide bayan baş rol için yapım oldukça yoğun mesai harcadı diyebiliriz. Hafsanur Sancaktutan (Aşk Ağlatır Ada)

Aşk Ağlatır dizisi Ada karakterine hayat verecek güzle oyuncu en son yine Show TV ekranlarında yayınlanan ama geçtiğimiz sene final yaprak aramızdan ayrılan Gülperi isimli dizi de Fidan karakterine hayat vermişti. 

Aşk Ağlatır Dizisi Ada Gerçekte Kim

MF yapım imzalı dizi aslında daha önce Japonya da 2016 yılında “Love That Makes You Cry” isimi ile ekranlara gelmişti. 10 bölümden oluşan dizinin uyarlaması ile izleyeceğimiz diziyi ülkemizde 10 bölüm olarak elbette izlemeyeceğiz. Dizinin genel hatları ile belli olduktan sonra usta senaristlerin kaleminden emini harika bir senaryo çıkacaktır. 

Dizide bayan baş olan Ada karakterine hayat verecek olan güzeller güzeli oyuncunun gerçek ismi Hafsanur Sancaktutan’dır. En son Gülperi dizisinde karşımıza çıkan ve oyunculuk sektörüne yakın zaman da adım atan Hafsanur 20 Mart 2000 doğumludur.Aşk Ağlatır Ada (Hafsanur Sancaktutan)

Henüz 19 yaşında olan Sancaktutan, ilk defa kamera karşısına 2018 yılında Gülperi dizisi ile başlamıştır. Hene karasından Servet isimli dizinin oyuncu kadrosunda da kendisine yer bulmayı başaran Hafsanur Sancaktutan, yer aldığı dizilerde eleştirmenlerden tam not almayı başardı. Bu nedenle Show TV’nin çok önem verdiği Aşk Ağlatır dizisinde bayan baş rol olarak birden bire karşımıza çıktı diyebilirim.

Son zamanlarda ekranlarda hep benzer aktörlerin olduğunu ve oyunculuk sektörünün yeni yüzler ve yeni aktörler aradığı şu yıllarda her biri gerçekten çok yetenekli oyuncular bir bir ekranlarda yerini almaya başladı. Bunlardan biri de Hafsanur olacak. Hatta olmaya başladı bile. Dizide göstereceği oyunculuk performansı ile ülke çapında tanınan bir oyuncu haline gelecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu