Aşk Ağlatır Çiçek Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Aşk Ağlatır Çiçek kimdir sorusu dizinin sevenleri tarafından merak edildi. yusuf’a deli gibi aşık olan ve onu kıskanan Çiçek’in gerçek adı bilgileri de yazımızda sizler için derlendi. İşte Aşk Ağlatır Çiçek’in gerçek adı bilgileri.

Taşrada yaşarken evlenmeye zorlanan Ada’nın Yusuf ile yollarının kesişmesi sonrasında İstanbul’da devam eden bir hikaye Aşk Ağlatır dizisi. İstanbul’a gelince dertleri bitecek zanneden Ada, yeni sıkıntılarla boğuşur. Yusuf’la da arasında bir bağ oluşan Ada’nın hiakyesi herkesten tam not alırken diziye Çiçek adında Yusuf’u tanıyan bir kız gelir. Yusuf’un hemşerisi olan Çiçek, Moda tasarımı Bölümünde eğitim görmektedir.ask aglatır cicek kim deniz altan resmi - Aşk Ağlatır Çiçek Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Yusuf’a aşık olan Çiçek onun dikkatini çekebilmek için çok çabalar ancak nafile. Fırat da bu ilginin farkındadır ve Çiçek’e Yusuf’un Nalan’dan vazgeçmeyeceğini söyler. Konuşkan halleriyle dizinin en sevilen karakterlerinden olan Çiçek ve Fırat dizinin ilerleyen bölümlerinde sevgili olacaklar. Bunun sinyallerini verdiler.

Zengin olup moda üzerine iş yapacağını söyleyen Çiçek, yaşadığı en küçük hayal kırıklığında gözyaşlarına boğulan bir mizaca sahip. Hırslı olmasının yanında bu özelliği ile de dikkat çeken Çiçek’in gerçek adı ve bilgileri ile devam edelim.

Aşk Ağlatır Çiçek’in Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Çiçe rolünü canlandıran oyuncu Deniz Altan. Genç oyuncu,  1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.  İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunlarından olan Altan, Sadri Alışık Akademisi’nde  de oyunculuk eğitimi almıştır.ask aglatır cicek deniz altan resmi - Aşk Ağlatır Çiçek Kimdir? Gerçek Adı BilgileriDaha önce “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adlı dizide Seher karakterine hayat veren oyuncu,  başrollerinde Burcu Biricik ve Birkan Sokullu’nun olduğu  “Hayat Şarkısı” dizisinde rol aldı. Bu dizide bade karakterine hayat veren oyuncu sinema sektöründe de iyi işlere imza attı.

Dizi sektörü dışında sinema filmlerinde yer alana oyuncu, “Görevimiz Tatil” adlı filmde ve “Plaza” filminde rol aldı. Bunların dışında tiyatro oyunlarında rol alan oyuncu çok küçük yaşlardan itibaren sahnelerdeydi. İlk dahil olduğu diziye katıldığında 16 yaşındaydı.

Aşk Ağlatır Çiçek’in Boyu Kilosu Yaşı

Denizcan Aktaş’ın Yusuf rolüne hayat verdiği Aşk ağlatır dizisinde ona aşık olan Çiçek karakterine hayat veren Deniz Altan 160 cm boyunda 51 kg ağırlığındadır. 25 yaşında olan genç oyuncu hakkında bir video ile yazımızı sonlandırıyoruz.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM