Dizi Haberi

Aşk Ağlatır Dizi Müziği Ne? Kim Söylüyor? Çalan Şarkının Sözleri

Aşk ağlatır dizi müziği hemen sosyal medyada dikkatleri üzerine çekmeye yetti de artı bile. Yakın zamana kadar dizinin konusu sır gibi saklanıyordu. 16 Ağustos 2019 günü Show TV’nin sosyal medya hesabından çıkan tanıtım fragmanı ile dizinin genel kapsam da konusunda belli oldu.

Bizde bu yazımıza Aşk Ağlatır dizi jenerik müziği ne olduğunu, sözlerini sizlere açıklarken bu şarkıyı söyleyen kişini kim olduğunu hakkında bilgi verebilmek amacı ile bu yazıyı kaleme alıyoruz. Hazırsanız başlayalım.

Aşk Ağlatır Dizi Jenerik Müziği

MF yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen ve sıfırdan bir hikaye olarak değil, 18 Ocak 2016 tarihinde Japonya da 10 bölüm olarak yayınlanan “Love That Makes You Cry” isimli diziden dilimize uyarlama olacak.Aşk Aglatır dizi kapak resmi

En son bölümü ile Japonya da 21 Mart 2016 tarihinde yayınlanan dizi bir çok ödüle layık görüldüğü gibi reytinglerde üst sıradalar da kendisine yer bulmayı başarmıştır. Ülkemiz de ise oldukça merak edilen bir dizi olacağına şimdiden kuşkumuz yok. Duygusal bir hikaye ekranlara geleceği için buna uygun da bir duygusal müziğe ihtiyaç vardı.

Yapım firması mevcut müzikler yerine sırf bu dizi için müzik çalışması yaptırdığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Dilerseniz şimdi Aşk ağlatır jenerik müziğinin sözlerini aktaralım daha sonra üzerine konuşmaya devam edelim.

Aşk Ağlatır Jenerik Müziğinin Sözleri

“Seni Gördüğüm Anda

Düştüm Senin Aşkına

Nerden Çıktın Karşıma

Sevdim, Seni Çok Sevdim”


Dayısı tarafından bakılan bir kız ve dayısının ticari emellerine kurban olarak kendisinden yaşça büyük birisine mal gibi pazarlamasına karşı duran Yusuf ile bu evliliğe karşı olan Ada’nın duygu dolu hikayesini adeta nefeslerimizi tutup, izleyeceğiz. 

Dizinin en başında verilen mesaja baktığımız da mesajın bile özenle seçildiğini görüyoruz. “Aşk güldürür ama çoğu zaman da ağlatır.” Bu sözlerden Ada ve Yusuf dizide bol çile çekecek. Dizide çalan şarkılar için özel bir ekibin oluşturulduğunu ve şu na için isminin belli olmadığını söyleyebiliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu