Oyuncu Kadrosu

Aşk Ağlatır Dizisi Rüzgar’ın Annesine Hayat Verecek İsim Belli Oldu!

Show TV’nin yeni dizisi Aşk Ağlatır dizisinde Rüzgar’ın annesi olarak karşımıza çıkan oyuncu geçtiğimiz sezon Avlu dizisinde karşımıza çıkmıştı. Avlu dizisinin dijital platforma taşınacağı haberlerinden sonra bazı oyuncular da kadrodan ayrılmıştı. Bunlardan biri de bugün aşk ağlatır oyuncu kadrosuna dahil oldu.Aşk Ağlatır Dizisi Rüzgar'ın Annesi (Hülya Şen) Resmi

İlk bölümden itibaren Rüzgar karakteri dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Gördüğüm kadarı ile sosyal medyada da çok sevilmeye başlandı. Bu sebeple hikayeye çeşitlilik kazandırmak adına Rüzgar’ın annesi olarak yeni bir oyuncu kadroya dahil edildi.

Aşk Ağlatır Dizisi Rüzgar’ın Annesi Kim?

29 Eylül Pazar günü 4. bölümü ile yine Show TV ekranlarına gelecek olan bölüm de Ada kendisine kafayı takan adamdan kurtulmak amacı ile onu yaraladı. Ancak onun gözlerinin önünde ölmesine müsade etmeyerek yeniden başını belaya sokarken Yusuf’un da başını belaya sokacak. Bu sırada Rüzgar ise olayların bambaşka bir yerinde. Olayların böylesinde dolu dolu olduğu bir anda Rüzgar’ın annesi de kadroya dahil oldu. 

En son Avlu dizisinde rol alan başarılı oyuncu yeni sezonda Aşk ağlatır kadrosuna adını yazdırmayı başaran oyuncunun gerçek adı Hülya Şen’dir. Hülya, 29 Şubat 1968 yılında Balıkesir ilimiz de hayata gözlerini açmıştır.Hülya Şen - Aşk Ağlatır Oyuncusu

Bir çok dizi ve filmde rol alan başarılı isim oyunculuk üzerine Dokuz eylül Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Asiye kocaman oyunculuk ajansına bağlı olan Hülya en son Star TV ekranlarında yayınlanan Avlu dizisinde Naciye karakterine hayat vermişti.

Sadece oyuncu olmayan, bunun yanında sanat ekibi ve kostüm tasarımı olarak bu işin mutfak kısmında da görev alan Hülya Şen, ilk defa kamera karşısına 1992 yılında Emret Bakanım isimli sinema filminde ilk defa bir dizide rol almıştır.

1994 yılında Kaygısızlar dizisinde aldığı rol ile kendisini göstermeyi başaran Hülya, 2002 yılında yayınlanana Zerda isimli dizide Hacer karakteri ile popüler bir oyuncu olmuştur. Bu zaman kadar toplam da 27 ayrı dizi yada film de kadroya adını yazdırmayı başarmıştır.

Hülya Şen’in bu zamana gelmesinde benim nazarımda 2008-2010 yılları arasında Küçük Kadınlar dizisi, 2015-2016 O Hayat Benim ve bu dizilerden önce Zerda dizisinde gösterdiği başarı ile bu seviyeye gelebilmiştir. Ben hala Zerda dizisindeki Hacer karakteri ile kendisini hatırladığımı bir kez daha söylemek isterim. Sözlerimi uzatmadan Hülya Şen’in yer aldığı dizi ve filmlerin son altı tanesini yazmak istiyorum.

  • 2019- Aşk Ağlatır
  • 2018 – Facia Üçlü
  • 2018 – Döndüm Ben
  • 2018 – Avlu
  • 2017 – Atçalı Kel Mehmet
  • 2016 – Kalbimdeki Deniz

oynadığı tüm dizi ve filmlerde canlandırdığı karakteri sanki yaşayarak oynayan Hülya Şen’e Aşk Ağlatır dizisi Rüzgar’ın annesi rolünde başarılar dileriz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı