Aşk Ağlatır Nagehan Karakterini Kimin Canlandıracağı Netleşti!

Aşk Ağlatır Nagehan karakterine hayat verecek olan güzel oyuncu aslında Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli komedi programında Pelin karakteri ile üç yıl boyunca karşımızda olmuştu. O yıllar fazla kilolarından şikayetçi olan oyuncu, adeta kilolarına savaş açtı ve yeni fiziği ile görenleri şaşkına çevirmişti.Pelin Öztekin Aşk Ağlatır Nagehan - Aşk Ağlatır Nagehan Karakterini Kimin Canlandıracağı Netleşti!

Yeni sezonda 2019-2020 sezonun da duygusal bir dizi olan Aşk Ağlatır dizisi Nagehan karakteri olarak karşımıza olacak güzel oyuncuyu daha yakından gördüğümüz de o halinden bu nasıl zayıflamadır diye eminim ki çok ama çok merak edeceğiz. 

Aşk Ağlatır Nagehan Gerçekte Kim?

Yapımcılığını MF yapım tarafında üstlenilen ve yeni sezon itibari ile Show TV ekranlarında başlayacak olan yeni dizide Nagehan karakterine hayat veren Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli komedi programında Pelin olarak bildiğimiz, tam adı Pelin Öztekin, yeni sezonda Nagehan karakterine hayat verecek. 

Pelin Öztekin; 1 Ocak 1987 yılında İzmit ilimiz de hayat gözlerini açmıştır. İlk ve Orta okul eğitimini Kadıköy de bulunan Nurettin Tekasan da alırken lise eğitimini ise Fenerbahçe lisesinde tamamlamıştır. Orta okulu bitirdiği yıllar da Pelin oyuncu olmak, onun tek hayali olduğu için Pera Güzel Sanatlar Lisesine kaydolmuş ama bir yıl sonra kaydını Fenerbahçe Lisesine aldırmıştır. Aşk Ağlatır dizisi Nagehan Pelin Öztekin - Aşk Ağlatır Nagehan Karakterini Kimin Canlandıracağı Netleşti!

Pelin, Lise eğitimin tamamladıktan sonra Fransa’ya gidip belli bir dönem orada dil eğitimi almış, yurda döner dönmez de o zamanlar popüler olan Hayat Bilgisi isimli dizide Demet Karakteri ile 2003 yılında oyunculuk serüvenine start vermiştir.

2006 yılında ise Bir Demet Tiyatro isimli dizisi ile karşımızda olan Pelin, kendisini ülkemizde tanıtacak BKM mutfağın ekibine dahil olur. O dönem Çok Güzel Hareketler yeni kurulmasına rağmen halktan çok güzel tepkiler alırlar. 

Çok Güzel Hareketler programı yayında olduğu dönem Pelin gerçekten fazla kiloları ile başı belada idi. Ancak azim ve kararlılıkla bunun da üstesinden gelmeyi başardı. Tabi Pelin için bu karar belki de oyunculuk kariyerinin sonu da olabilirdi. Çünkü bir çok yerde şişman kız rolü ile karşımızda olmuştu. Ancak Pelin bunu tersine çevirdi ve birbirinden farklı 15 ayrı projeye ismini yazdırmayı başardı. 

Aşk Ağlatır dizisi Nagehan karakteri olarak izleyeceğimiz pelin alımlı ve güzel bir bayana hayat verecek. Dizide duygu dolu ve romantik anlarla karımızda olacak olan Pelin, bu hali ile bizleri şaşırtacağını düşünüyorum.

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  Benim Tatlı Yalanım Şevket Kim? (Suna'nın Babası)Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM