Oyuncu Kadrosu

Aşk Ağlatır Oyuncuları Belli Oldu! İşte Merak Edilen Oyuncu Kadrosu

Mf yapımının üstlendiği ve Show TV ekranlarında başlayacak olan dizisinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başladı. Biz de bu yazımız da Aşk Ağlatır oyuncuları kimler olduğu hakkında sizlere bilgi vereceğiz. 

Geçtiğimiz sezonda Show TV için çok iyi geçmese de Çukur dizisi sayesinde çok iyi reklam geliri elde etmeyi başardı. Özellikle ezeli rakibi Söz dizisinin final yapması ile iyice meydan Çukur dizisine kalması ile Show TV çok iyi gelir elde etti.Aşk Ağlatır Oyuncuları Kapak Resmi

Yeni sezonda yine benzer reklam gelirlerine ulaşmak adına Show ardı ardına dizilerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bunlardan biri de aşk ağlatır dizisi oldu. Şu na için tecrübelerime dayanarak dizinin isminin değişme ihtimalinin olduğunu belirtelim. 

Aşk Ağlatır Oyuncu Kadrosu

Eylül 2019 da ekranlara gelmeye hazırlanan dizi geçtiğimiz hafta set çekimlerini tamamladı. Dizi de yer alan baş rol oyuncuların bir araya geldiği dizinin ilk görseli de bu sayede yayınlanmış oldu. Halen dizinin cast çalışmaları yani oyuncu kadrosuna yeni isimler eklenmeye devam ederken bizler de netleşen isimleri sizler ile açıklamak istiyoruz. Hazırsanız Aşk ağlatır oyuncuları hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Can Deniz Aktaş (Yusuf)

Eylül 2019 da ekranlarda olacağının müjdesini verip, dizide Yusuf karakterine hayat veren yakışıklı oyuncunu ismi Can Deniz Aktaş’tır. Deniz Can Aktaş. 14 Eylül 1992 yılında İzmir ilimiz de hayat gözlerini açmıştır.Aşk Ağlatır Yusuf (Can Deniz Aktaş)

En son Avlu dizisinde Kudret’in oğlu olarak ekranlarda olan Can, daha önce ise “Nerdesin Birader” isimli dizide “Ali” karakterini canlandırmıştı.

Hafsanur Sancaktutan (Ada)

Dizide bayan baş olan Ada karakterine hayat verecek olan güzeller güzeli oyuncunun gerçek ismi Hafsanur Sancaktutan’dır. En son Gülperi dizisinde karşımıza çıkan ve oyunculuk sektörüne yakın zaman da adım atan Hafsanur 20 Mart 2000 doğumludur.

Hafsanur Sancaktutan (Aşk Ağlatır Ada)

Oktay Çubuk (Fırat)

Aşk Ağlatır dizisi Fırat karakterine hayat verecek yakışıklı oyuncunun gerçek ismi Oktay Çubuk’dur. Oktay Çubuk; 12 Aralık 1996 yılında İzmir ilimiz de dünyaya gelmiştir.Aşk Ağlatır Fırat (Okyat Çubuk) Resmi

İlk, orta ve lise eğitimini İzmir de tamamladıktan sonra, “İstanbul bilgi üniversitesi sinema ve televizyon bölümünü” kazanmıştır.

Yağız Can Konyalı (Rüzgar)

Dizide Rüzgar karakterine Yağız Can Konyalı hayat verecek. Yağız Can Konyalı; Eylül 1991 senesinde İstanbul ilimiz de dünyaya gelen oyuncu, “Özel Evrim Lisesini” tamamladıktan sonra “Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü tamamlamıştır.Aşk Ağlatır Rüzgar (Yağız Can Konyalı) Resmi

Yağız, ilk defa kamera karşısına 2006 yılında “İlk Aşk” adlı Sinema filminde “Alp” karakterine hayat vermesi sayesinde sektöre girmiştir.

Laçin Ceylan (Sumru)

dizide Sumru karakterini, Laçin Ceylan canlandıracak.Laçin Ceylan; 1965 yılının Kasım ayında İzmir ilimiz de hayata gözlerini açan Laçin, şu an 54 yaşındadır. Aşk Ağlatır Sumru (Laçin Ceylan)

İzmir Özel Türk Koleji’nden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü tamamlamıştır.

Pelin Öztekin (Nagehan)

Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli komedi programında Pelin olarak bildiğimiz, tam adı Pelin Öztekin, yeni sezonda Nagehan karakterine hayat verecek.Aşk Ağlatır dizisi Nagehan (Pelin Öztekin) 

Pelin Öztekin; 1 Ocak 1987 yılında İzmit ilimiz de hayat gözlerini açmıştır. İlk ve Orta okul eğitimini Kadıköy de bulunan Nurettin Tekasan da alırken lise eğitimini ise Fenerbahçe lisesinde tamamlamıştır

Durul Bazan (Bekir)

Avrupa Avrupa isimli dizide Tekin karakteri olarak hala hatırlamaktayım. Yüzleşme dizisinde de benzer bir karakteri hayat veren, yeni sezon başında Aşk ağlatır dizisinde Bekir karakterine hayat verecek isim, Durul Bazan’dır. Aşk Ağlatır Bekir (Durul Bazan) Resmi

Durul Bazan; 20 Eylül 1972 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açmıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunu olan başarılı aktör Durul Bazan, sektöre bir tiyatro oyuncusu olarak başlamıştır. Ancak dijital dünyaya ile tanışması ise çok uzun sürmez.


 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu