Oyuncu Kadrosu

Aşk Ağlatır Rüzgar Karakterini Bizim Hikaye Dizisinin Rahmet’i Hayat Verecek!

Show TV’nin yeni dizisi Aşk Ağlatır Rüzgar karakterine hayat erecek isim, geçtiğimiz sezonda Fox TV ekranlarında yayınlanan ve reytinglerinden dolayı final yapmak zorunda kalan Bizim Hikaye isimli dizide Rahmet karakterine hayat vermişti. 

Mf yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen dizide birbirinden iddialı isimler kadroya dahil olmaya başladı. Geçtiğimiz sezonda Çukur dizisi sayesinde iyi gelir elde eden kanal yine böyle bir yıldız dizi arayışında.Yağız Can Konyalı (Aşk Ağlatır Rüzgar)

Bu arayışlardan biri de Aşk ağlatır dizisi olduğunu, kadroya kattığı isimler, büyük oranda popüler ve bir o kadar da usta isimlerde oluşturmaya başladığını görüyoruz. Bu yazımızda kadroya katıldığını öğrendiğimiz ve dizide Rüzgar karakterine hayat verecek yakışıklı oyuncuyu sizlere tanıtacağız. 

Aşk Ağlatır Dizisi Rüzgar Kim?

Başarılı ve bir o kadar yakışıklı oyuncuyu en son Bizim Hikaye dizisinde Rahmet karakterine hayat vermiş, hikaye gereği dizide üniversite öğrencisi ile yaşadığı romantik yakınlaşma uzun müddet sosyal medyada tt olmuştu. Yeni sezonda bu dizide hangi işleri yapacağını henüz kestirmenin çok zor olduğunu ama romantik bir karakteri olacağı beklentisi bizler attığını söyleyebiliriz. 

Dizide Rüzgar karakterine Yağız Can Konyalı hayat verecek. Yağız Can Konyalı; Eylül 1991 senesinde İstanbul ilimiz de dünyaya gelen oyuncu, “Özel Evrim Lisesini” tamamladıktan sonra “Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü tamamlamıştır.Aşk Ağlatır Rüzgar (Yağız Can Konyalı) Resmi

Yağız, ilk defa kamera karşısına 2006 yılında “İlk Aşk” adlı Sinema filminde “Alp” karakterine hayat vermesi sayesinde sektöre girmiştir. 2006 yılından 2012 yılına kadar kendisini geliştirmek ve tiyatro oyunları ile başarısına başarı katmaya çalışan Yağız Can, 2012 yılında “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizi de “Aydın” karakteri ile adeta küllerinden doğu diyebiliriz.

 2013 yılında “Kor” isimli film sayesine beyaz perdede karşımıza çıkan yakışıklı oyuncu 2015 yılında ise 2015 yılında “Adı Mutluluk” adlı dizide “Zeki” karakterini canlandırmış, buradaki performansı ile 2015 yılı yapımı “Takım: Mahalle Aşkına” adlı sinema filminde oynamış ve 52. Uluslararası Altın Portakal Film Festivalinde “Behlül Dal Jüri Özel Ödülü” nü alarak başarısını tasdik etmiş oldu.

Yağız Bizim hikaye adlı dizden evvel “Ateş” adlı sinema filminde de oynayarak adını gündemde tutmaya devam etmiştir. En son 2018-2019 yılında ise kariyerin de zirve olan Rahmet karakterini canlandırmış, bu karakter sayesinde ülke çağında tanınan, popüler bir oyunu haline gelmiştir. 

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı