Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 100. Bölüm Özeti 29 Mayıs Bihan Ve Tapki Ayrılacak Mı?

Aşk Bir Rüya 100. bölümde gözyaşı var. Bihan Druv’un oyununa inanıp Thapki’ye tavır yapıyor. İkilimiz maalesef ayrılığın eşiğinde. Aşk Bir Rüya 100. bölüm özeti detayları sizlerle!

Druv her şeyi yazıp imzalar ama akşama ayrılacaksınız bu kağıdın önemi olmayacak diye içinden geçirir. Suman ve Preeti Vasu’ya gelip Şada bir şeyler planlıyor diye şikayet ederler. Vasu eğer bir yanlış yaparsa evden kovulacağını biliyor gidin diye onları gönderir ama Şada’ya dikkat eksilir. Thapki rasam törenini yapar. Şada ortalarda yoktur bu Vasu’nun gözünden kaçmaz.

Thapki büyüklerin duasını alırken Druv Bihan’a gel çıkalım deyip çıkarır. Bihan olmadığı için herkes onu aramaya başlar. Suman ve Preeti Bihan’ı arar ve telefonuna ulaşılamadığını söylerler. Thapki Bihan’ın başına bir şey geldi diye panikle odaya girdiğinde Bihan’ın tehlikede olduğunu yazan bir kağıt bulur.ask bir ruya 100 bolum resmi

Endişe içinde kağıdı okuyup yola koyulur. Druv ise Şada’yı bayıltıp fıçının içine koymuştur. Fıçıyı su ile dolması için de çeşmeyi açmıştır. çektiği resmi Thapki’ye gönderir. Geldiğinde ya Bihan’ı ya da Şada ve beni seçeceksin diye tehdit eder. Thapki Druv’u kurtarınca Bihan şok olur ve gözleri yaşlarla dolu halde oradan uzaklaşır. Druv ise suyu kesmesi için telefondan mesaj gönderir.

Druv geldiğinde Şada’yı fıçıdan çıkarır. Şada’nın dışarıda yağmurda ıslandığı yalanı ile Druv gerçeği gizler. Rama töreni tamamlanır. Herkes odasına gittiğinde Thapki Bihan’ın ayağına dokunup dua almak isteyince Bihan sana dua yok, sana sevgim de yok der. Thapki şok olurken tüm bunları uzaktan izleyen Druv sevinir. Thapki itiraf emktubu verir ama mektup boştur. Bihan sinirlenirken ona iki gün içinde tüm gerçeği evdekilere de söylemesi için süre verir.

Aşk Bir Rüya 29 Mayıs Özeti Thapki Meydan Okuyor!

Druv Thapki’yi ağlatırken Dadi gelir ama Druv ailesini özlemiş diye yalan söyler. Gelinlik mevzu bahis olunca Druv Thapki’ye başka bir gelinlik alır ve onu giymesini ister. Thapki deliye döner. Üstüne bir de düğün hediyesi hazırlar. Thapki paketi yere atar. Druv ne yaptın Bihan ve senin resmin vardı tıpkı ilişkiniz gibi resim çerçevesi de kırıldı der. Thapki cam kırılsa da resim duruyor deyip Bihan’ı geri kazanacağı konusunda meydan okur.ask bir ruya 29 mayis ozeti resmi

Thapki Bihanla ilgili güzel bir video hazırlar. DVdyi dolaba koyup kilitler. Vasu ise rüyasında bir adamın silah sıktığını görmüştür. Bu rüyanın etkisinde sütü taşırır. Dadi onu sakinleştirir. Thapki Bihan’ın arkadaşlarını çağırır ve bir sürprizi olduğunu söyleyip dvdyi oynatır.

Dvd de Bihan’ın içkili halde dans ettiği sahne vardır. Bihan sinir olurken dvdyi değiştirdiğini itiraf eden Druv çok sevinçlidir. Thapki Bihan’ı ikna etmek için çabalarken Bihan güvenimi kaybettin der. Druv Thapki’yi güller serperek karşılar. Tam da bu sırada Vasu gelir ve ne olduğunu sorar. Druv düğün çiçeği seçtiklerini söyler. Thapki özür dilerim Bihan yazan resimler çizer.Druv gelir ve resimlerin üzerine su döker. Geriye 12 saat kaldığını da hatırlatır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu