Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 102. Bölüm Özeti 31 Mayıs Bihan Gerçeği Öğrendi!

Hafta İçi her akşam Kanal 7 ekranlarını süsleyen Aşk Bir Rüya 102. bölüm Bihan ve Thapki ikilisi için olumlu gelişmelerin yaşanacağı güzel bir bölüm olacak. Bihan ve Thapki’nin evliliğinde kara çalı olan Druv amacına ulaşacak mı? İşte Aşk Bir Rüya 102. bölüm özeti!

Druv Bihan ve Thapki’nin göz göze geldiği her ana şahitlik edip kıskanır. resim çerçevesini kırar ve işte sıkıntılarım vardı sinirle kırdım diye Preeti’ye yalan söyler. Preeti gidince seni öldüreceğim Bihan diye hırslanır. Vasu’nun kıyafetini kuyuda gören Bihan kuyuya iple inmeye çalışır. Druv ipi keser. Bihan kuyuya düşer.

Thapki’nin düdük şeklinde anahtarlık hediyesi Bihan’ın kurtulmasını sağlar. Bihan zorda kaldığı için düdüğü çalar. önce Thapki ardından ev halkı oraya gelip Bihan’ı kurtarır. Olayların nasıl geliştiği bir süre konuşulsa da sonuç olarak Bihan iyi bize yeter deyip konuyu kapatırlar.ask bir ruya 102 bolum resmi

Thapki Bihan’a gözlerini kapatıp uyuyayana kadar bekler. Olanları düşününce bu işin ardında da Druv olduğunu anlar. Druv’un yeni planı mandaptaki bambularla ilgilidir. Thapki Bihan’ın alevler arasında kalacağını düşünüp onu korumak ister ama druv onu ters köşe eder. Beklediği gibi mandapta bambular yanmaz.

Aşk Bir Rüya 31 Mayıs Özeti Kara Çalı Druv!

Thapki şaşırır ve gelinliği giymek üzere gider. Druv oraya gelir ve Bihan’ın arabasının frenlerinin tutmayacağını söyler. Thapki sana güvenmiyorum der. Şada konuşmaları duyup Vasu’ya gider ve Druv’un bu düğünü durdurmak için plan yaptığını itiraf eder.ask bir ruya 31 mayis resmi

Thapki ise Bihan’ı durdurmak için bir arabaya binip çoktan gitmiştir. Thapki Bihan arabaya binmeden onu durdurur ve birisi seni öldürmek istiyor araba frenlerinde sıkıntı var der. Bihan kim yapar bunu deyince Thapki druv der.

Thapki sözlerini kanıtlar ve birlikte Druv’a bir oyun oynarlar. Thapki eve gittiğinde yenilgiyi kabul ettim diyor. Druv tam sindoor sürecektir ki Bihan yeter artık diyor. Druv Thapki’yi sevdiğini itiraf ediyor. Bihan yarın Thapki ile evleneceğim ve sen bu aşkın önünde duramayacaksın diye tehdit eder.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu