Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 103. Bölüm Özeti 1 Haziran Duruv Tapki’yi Kaçırdı!

Geçtiğimiz bölümde Bihan Duruv’un Tapki’ye olan aşkını öğrenmiş ve ona meydan okumuştu. Bu bölüm ise o kadar olaylı ki bu da oldu sonunda dedirtecek cinsten! Bakalım neler yaşanacak? İşte Aşk Bir Rüya 103. bölüm özeti!

Bihan Duruv’a eve sakın gelme der. Thapki’nin ailesi de düğün için gelir. Vasu ona biraz gülümsemesini söyler. Bihan ile çelenkleri değiştirirler. Druv zorda olsa içeri girmeyi başarır başarmasına ama karşısında Vasu vardır. Duruv seni affetmemi istiyorsan bu düğüne engel ol deyince Vasu’da akan sular durur.ask bir ruya 1 haziran resmi

Bihan da Duruv’u görür ve defol der. Olaysız bir şekilde gitmesini istese de karşısındaki Duruv işte. Bihan’ı bayıltıp yatağın altına iter. Bihan’ın kıyafetlerini de giyip meydana çıkar. Mandapa Tapki oturur ardından Vasu’nun getirdiği damat Duruv. Tilak uygulanacağı zaman Vasu ortalarda yoktur.

Aşk Bir Rüya 1 Haziran Özeti Dur Artık Duruv!

Vasu da sonunde gelir ve tilak uygular. Bihan kendine gelir. Tur atmaya başlarlar ve son tur geldiğinde Bihan Tapki diye seslenir. Herkes şok! Damadın Duruv olduğunu gören herkes ikinci bir şoku daha atlatır. Duruv önce Tapki’nin boğazına bıçak dayar ardından peşlerinden gelen Bihan’ı öldürmeye yeltenir.ask bir ruya 1 haziran ozeti resmi

Tapki bulduğu ilk fırsatta kaçsa da Duruv yeniden onu yakalar. İple bağlar. Bihan ise Tapki’yi arar. Zorla Tapki’ye kına yakar ve adının baş harfini yazar. Tekrar bağlar ve haldi bulmak için çıkar. Tapki ipi cam kırığı ile keser ve kaçmak için saklanır ama yine yakalanır. Bu defa bayılma numarası yapar. Duruv su getirmeye gidince Bihan’ı arayıp yerini tarif eder. Duruv bu aramayı fark edince Tapki’ye kızar.

Tapki’nin ellerini bağlayıp ağzını bantla kapatır. Tapki’yi başka bir yere götürür. Tapki giyinme bahanesiyle girdiği odadan uçurtma bulup üzerine değirmende olduğunu yazar. Bihan onları bulunca Duruv ile kavga ederler. Ev halkı da olay yerine gelir gelmesine ama Duruv herkesin zehirlenmesine sebep olunca işler sarpa sarar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu