Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 104. Bölüm Özeti 2 Haziran Bihan Ölümden Döndü!

Geçtiğimiz bölümde Duruv’un gerçek yüzünü tüm aile öğrenmişti. Bu bölümde ise Duruv herkesi karşısına alıp Tapki için çabalar. Aşk Bir Rüya 104. Bölüm özeti başlıyor.

Duruv tüm ailenin zehirlenmesini istemiyorsan aranızdaki ilişkinin bitmesi lazım diye tehdit eder. Tapki geri tur atarken herkes üzüntü içindedir. Son turu atacakken Şada, Druv’un gözüne toz atar. Duruv elindeki kumandayı düşürünce Bihan kumandayı alıp herkesin kurtulmasını sağlar.

Duruv bu defa silahı Bihan’a doğrultup onu öldürmeye kalkar. Vasu ise elindeki silahı Duruv’a doğrultup silahını indirmesini ister. Duruv vuramayacağını iddia ederken vasu tetiğe basar ama Duruv’un önüne geçen Bihan vurulur. Bihan hastaneye yetiştirilir. Ameliyathane önünde sessiz ve derin bir acı vardır. Aşk Bir Rüya 104. bölüm özeti devam ediyor.ask bir ruya 2 haziran ozeti resmi (1)

Bihan kendine geldiğinde Duruv ondan ve herkesten özür diler. Bihan’a sindoor ve mangalsutra verir. Bihan Tapki’ye sindooru sürer, mangalsutrayı takar. Ohh şükür her şey normale dönüyor dediğimiz bu anlar bakalım hangi olayla bozulacak? Aradan tam iki ay geçer. Vasu da Duruv da tövbe etmek için evden bu süreçte uzaklaşmıştır.

Aşk Bir Rüya 2 Haziran Özeti Kosi Kim? Amacı Ne?

Duruv işe de devam edemeyince kanalı satın alacak bir adam çıkar. Tapki iş yerine Balu ile gittiğinde kanalı satmamalıyız diye düşünse de almaya niyetlenen adam kanal binasını bulldozer ile yıkması için emir verir.

Tapki bunu öğrenince imza atmak üzere olan Balu’yu durdurur. Binanın yıkılması olayını duyan Balu’da satmayacaklarını söyleyip adamı gönderir. Tapki Bihan’ın işin başına geçmesi konusunda ikna eder. Gizemli adam ise Pandey konağında elektiriği keser, suyu keser ki Bihan işe gidemesin. Ama nafile Tapki her şeye çözüm üretip onu gönderir.ask bir ruya 2 haziran resmi (1)

Gizemli adamın en son hamlesi ise doğalgaz borusundan gaz sızıntısı olur. Dadi ateş yakacakken son anda gazı fark eden Tapki olaya müdahale eder. Balu evde durmasak iyi olur deyince maaile evden çıkar. Bihan’ın kanalın başına geçmesine personel isyan etse de Dadi olayı çözer ve personeli ikna eder. Eve geri döndüklerinde evin tabelası yola atılmış yerine Jaiswal konağı yazılmıştır.

İçeri girdikleri de manzara daha da fenalaşır. İçerde bir kadın kanepede oturuyor, adamın biri de keçiyi kesmeye niyetleniyordur ki Tapki onları durdurur. Dadi siz kimsiniz diye kızar. Kosi olduğunu ve evi aldığını söyler. Bihan hemen avukat çağırır ve avukat da gerçekten evi almışlar çözene kadar birlikte kalın der. Ha bire tüküren Kosi’yi Şada uyarır. Kosi benim evim diyerek uyarır. Kosi ardından Balu’nun odasına göz diker. Herkes sinir olsa da Balu onları sakinleştirir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu