Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 105. Bölüm Özeti 3 Haziran Kosi’nin Amacı Ne?

Aile ilişkileri düzene girdi derken bir anda diziye giriş yapan Kosi kim, Balu ile bağlantısı ne sorularının yanıtlarını alacağımız Aşk Bir Rüya 105. Bölüm özeti sizlerle!

Suman ve Preeti kıyafetleri buzdolabına koyan hizmetçiyi azarlar. Kavga ederler. Hizmetçi uyumak için de Şada’nın yatağını seçer. Şada onu görünce çığlık atar.

Hizmetçi onun yatmaması için yastığa da yağ sürünce Şada odayı terk eder. Balu ise Kosi ile konuşup neden geldin diye kızar. Kosi buraya gelme sebebimi biliyorsun amacıma ulaşmadan şurdan şuraya gitmeyeceğim der.ask bir ruya 105 bolum ozeti resmi

Bir sonraki gün evde şarap yapma girişimi ile karşı karşıya kalan Pandey ailesi yeniden şok olur. Kosi lisansımız var polis de çağırsanız önemsiz diye dalga geçer. Mabet var ondan da mı utanmazsınız diyen Tapki, Kosi’nin kekeme olmasıyla dalga geçmesiyle üzülür.ask bir ruya 105 bolum resmi

Bihan iyice çileden çıksa da Balu’nun her şeye boğun eğen tavırları Bihan’ı meraklandırır. Bihan ve Tapki hizmetçinin ağzını arayıp belgeyi kontrol etmeye gider. Tam  belgeyi bulup kontrol edeceklerdir ki Kosi odaya gelir. İkilimiz yatağın altına saklanır. Kosi onları fark etmez.

Aşk Bir Rüya 3 Haziran Özeti Madalyonun Sırrı

Balu Vasu’ya gidip eve dönmesi için yalvarır ve Kosi’nin geri geldiğini söyler. Vasu şok olur. Tapki ve Bihan gazetelerin arasına lisansı koyar. Gazetelerle birlikte lisansın yandığını fark eden Kosi, Sankara’ya şiddet uygular.ask bir ruya 3 haziran resmi

Tapki onu durdurmaya kalkınca da Tapki’ye tam tokat atacaktır ki vasu elini tutup gelinime dokunamazsın der. Burada da uzun süre kalamayacaksın der. Kosi göreceğiz diye güler.

Şada Kosi’nin Vasu ile bir bağlantısı olduğunu bu nedenle Vasu’nun çok sinirli olduğunu anlar ve bu sırrı öğrenmek için Kosi’ye bir fıçı şarap içirir ama nafile. Kosi daha fazla içip sırrı söyleyeceğim zannettin değil mi deyip Şada’nın kulağını büker. Bu sır ortaya çıktığında Pandey Ailesi mahvolacak der.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu