Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 106. Bölüm Özeti 4 Haziran Kosi Bihan’ın Annesi Mi?

Kosi geçtiğimiz bölümde Pandey Ailesini zor durumda bırakmış. Ailenin imdadına Vasu yetişmişti. Kosi ne için geldi? İşte Aşk Bir Rüya 106. Bölüm özeti!

Tapki kanal için çok önemli bir işe imza atar ve bakanla röportaj yapar. Bakan kadın erkek eşitliğinden bahsedip eşine verdiği değeri anlatır anlatmasına ama Tapki röportajı yarıda bırakıp gitmek zorunda kaldığında bakanın eşinin elindeki yaralar dikkatinden kaçmaz.

Kosi Sankara’ya etmedik eziyet kalmaz. Kızcağız saf saf sırf Kosi istedi diye cam kırıklarının üzerinde yürüyüp yaralanır. Tapki onu tedavi eder ve kendini savunması gerektiği mesajını verir. Aşk Bir Rüya 106. bölüm özeti devam ediyor.ask bir ruya 106 bolum ozeti resmi

Vasu ise illet Kosi’den kurtulmak için para teklif eder. Kosi çuval dolusu para getirip ben para değil istediğimi alıp gideceğim der. Şada Kosi’nin bagajdan bir şey aldığını görür.ask bir ruya 106 bolum ozeti resmi

Onlar gidince altın bir madalyon bulup belki sır bunla alakalı diye saklar. Tapki’nin çantasına ilerde çok önemli olan küçük bir anahtar düşer. Tapki fark etmez.

Aşk Bir Rüya 4 Haziran Özeti Kosi Kovulur

Tapki ve Bihan Kosi ve ailesine öyle bir oyun oynar ki Kosi sonunda evinizi almak için sahte belge düzenledik diye itiraf eder. Bunu bir de kayıt cihazına kaydeden çift sonunda gerçeği ortaya çıkarır.

Onları evden kovarlar ama Vasu’nun endişeli hali Tapki’nin dikkatini çeker ve gittiler deyip rahatlamasını ister. Şada madalyona bakarken Vasu gelir. Şada madalyonu çantaya saklar. Vasu Şada’ya gel benimle deyince çanta orada kalır. Tapki çantayı da alıp yarım kalan röportajına gider.ask bir ruya 4 haziran ozetiresmi

Tapki saatinden önce bakanın evine gidince kameraya kaydetme işini de kendisi yapmak zorunda kalır. Eve girecekken bir de bakar ki bakan karısı ve kızına kızıyordur. Karısını da döven bakanı Tapki kaydeder. Kayıt işi de ortaya çıkınca bakanın eşi onu yayınlamaması konusunda ikna etmeye çalışır ve kendi hatası olduğunu söyler.

Tapki hem iyi olanı hem de kötü olanı kaydettim, siz hangisini yayınlamamı isterseniz onu yayınlayacağım der. Karar verecek olan kadın düşünürken Tapki oradan uzaklaşır. Daha sonra çantasındaki madalyonu görür. Madalyonda anahtar yeri vardır.

Çantada anahtarı da bulan Tapki madalyonu açınca şok olur. Vasu’ya da madalyonu gösterip gerçeği anlatmalısın der. Vasu Bihan’a ben senin gerçek annen değilim, seni doğuran Devki der. Devki yani bizim bildiğimiz Kosi gelir ve senin gerçek annen benim der.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu