Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 107. Bölüm Özeti 5 Haziran Kosi Tapki’ye Karşı!

Aşk Bir Rüya 107. Bölüm Özeti 5 Haziran merakla bekleniyordu! Zira geçtiğimiz bölümde Kosi Bihan’a ben senin annem deyince bomba patlamıştı. İşte Aşk Bir Rüya 107. bölüm özeti!

Bihan tüm bunları bir drama zannetse de Vasu ona bunların gerçek olduğunu söyler. Herkes şok olur. Tapki da madalyonu gösterip doğru olduğunu söyler.

Kosi daha da ileri gider ve Vasu’nun Bihan’ın öz babasını öldürdüğünü söyler. Bihan Balu ve Vasu’ya yemin ettirip doğru olmadığını söylemelerini ister. Vasu doğru söylüyor ama isteyerek öldürmedim bir kazaydı diye açıklama yapar. Bihan neye döndüğünü şaşırır. Bihan çocukluk anılarını düşünürken yıkılır adeta.ask bir ruya 107 bolum ozeti resmi

Kosi Bihan’a onlarla gelmesini ister. Tapki ise Bihan’ı ikna edip bu evden ayrılmamasını ister. Tapki Kosi’yi ikna edip Bihan’ı almamasını ister. Kosi onu benden kimse alamaz der. Sankara Bihan’a gelir ve babamız bu evi yaparken ilk tuğlayı senin ismini yazarak bu evi inşa etti der. Aşk Bir Rüya 107. bölüm özeti tüm hızıyla devam ediyor.ask bir ruya 107 bolum resmi

Bihan o tuğlayı bulup Balu’nun karşısına geçer ve babamın kanı olan ellerinizle beni beslediniz, lanet olsun size diye isyan eder. Kosi hadi gidelim deyince Bihan hayır bu evi babam yaptıysa biz gitmiyoruz der. Kosi buna gerek yok bu ev gibi 20 ev alırız hadi gidelim der.

Bihan kabul etmez ve aynı çatı altında farklı ilişkiler ile devam edeceğiz der. Tapki Naman ve Kosi’nin gerçek amaçlarının Bihan olmadığını konuştuklarını duymuştur ama net niyetlerini bilmediği için kanıt olmadan konuşmak istemez. Kosi Tapki’ye silah doğrultunca ev halkı da Kosi’ye silah doğrultur.

Aşk Bir Rüya 5 Haziran Özeti Derdi Bihan Değil!

Bihan gelince de rol yapıp bana zarar vermek istiyorlar der. Bihan evdekilere kızar. Bakanın kızı annesi yine dayak yiyince soluğu Tapki’nin yanında alır. Birazdan kadın da gelir.

Tapki kızına örnek olmalısın, ne kadar korkmuş lütfen susmayın der. Bihan oraya gelir ve Tapki’yi de alıp eve getirir. Tapki’ye neden orada olduğunu sorar. Tapki cevap vermeyince de kızıp artık ortak bir şeyimiz kalmadı der ve yastık çarşafı alır. Tapki kapıda yığılıp kalır.

ask bir ruya 5 haziran resmi

Bihan bir sonraki gün de evin tabelasını değiştirir. Pandey konağı yazısını çıkarınca ev halkı üzülürken Kosi ve Naman sevinir. Tapki bana bir yol göster diye dua ederken Naman’ın oğlu john gelir. Bihan ile tanışır. John da artık evdedir.

Tapki Kosi’nin bir toz konusunda ısrar ettiğini görünce Bihan’dan onu yememesini ister ve kendi yer. Kosi ben katil miyim diye oğlumu öldürecek değilim diye tepki gösterir. Bihan yersiz kuruntu yapma diye kızar.

Kosi yalnız kaldıklarında Tapki’ye kulakların da gözlerin de pek keskin ama benim aklımla yarışma der. Dua esnasında Bihan bayılır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Coook sagolun da bu filmi yeni ask bir ruyani birinci bolumden sonuncu bolumune kimi metn seklinde yazsaniz olmazki??Herkesin konusmasini hareketlerini sekilerinide qoyasiniz qeweng olar hele olsa ele olur.?????

    1. sitemizde birinci bölümden 108. bölüme kadar yazılı olarak mevcut, çok teşekkür ederim ben de size beğenmenize çok sevindim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu