Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 108. Bölüm Özeti 6 Haziran Analar ve Anneler

Aşk Bir Rüya 108. bölüm Kosi’nin yeni oyunlarıyla devam ediyor. Kosi’nin foyasının ortaya çıktığı Aşk Bir Rüya 108. bölüm özeti sizlerle!

Bihan bayılır. Kosi iyi merak etmeyin diye herkesi gönderir. Kosi ve Naman onlar gidince hemen konuşmaya başlar. John’un böbreğe ihtiyacı vardır. Bihan’ın kanı uyarsa böbreği alacaklardır. Buraya gelme amaçları da budur.

Naman bir sıkıntı var ama der Bihan’ın tek böbreği var onu da alırsak ölecek der. Kosi ise yıllar önce onu terk ettik hiç önemi yok ölsün der. Dadi bunu duyar. Bunu fark eden Kosi ve Naman, Dadi’yi öldürmeyle tehdit eder.ask bir ruya 108 bolum ozeti resmi

Dadi’yi bayıltıp bir valize ağzını da bantlayıp koyarlar. Bağış yapıyoruz bu valizi vereceğiz diyerek de ev ahalisini kandırırlar. Şada ben de bir şeyler vereceğim diyerek valizi açmaya yeltenince Kosi kendi bağışını kendin yap der. Bihan Balu ve Vasu’nun verdiği her şeyi toplar ve bunları da koyayım da gitsin der. Kosi Bihan valizi açarken endişelidir.

Tapki Bihan’ı durdurur ve senin için önemsiz de olsa benim için bunlar önemli deyip eşyaları Dadi’nin odasına götürmeye gider. Dadi’nin zorla yazdığı intihar notunu bulup şok olur.

Aşk Bir Rüya 6 Haziran Özeti Kosi’nin İşleri Sırtarır Dişleri!

Dadi evin arkasında bağlı bir şekilde kurtarılmayı beklerken iki aile ritüeller konusunda da yarışa girerler. Kosi yenmek için arabanın lastiğini patlatır. Ancak Pandey ailesi yürüyerek ilerler ve onları geçerler çünkü Kosi ve ailesi trafikte takılı kalır. John ve Şada arasında ise duygusal bir yaklaşma olur. Hayatında ilk defa beğenildiğini hisseden Şada, John’a yakın durmak için çabalar.ask bir ruya 108 bolum resmi

Kosi ve ailesi de arabadan inip yetişirler. Ancak arabada bir idol unuttukları için ritüel yarım kalır. Pandey Ailesi ritüelleri tamamlar ve Bihan annesi olarak Vasu’ya bileklik takar. Kosi milletin içinde ses çıkarmasa da hatta Bihan’a tak şeklinde onay da verse yine de sinir olur. Birçok konuk davet eden Kosi konukları aç mı bırakacaksınız Pandey Ailesi diye dalga geçer. Tapki yemek yaparken Sankara yardım eder. Kosi bu nedenle Sankara’nın ellerini yakar. Bu arada yorumlarınızı bekliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu