Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 110. Bölüm Özeti 9 Haziran Benim Gözüm Sende!

Aşk Bir Rüya 110. Bölüm de Bihan Tapki’ye oldukça mesafeli davranır. Kosi’nin Bihan’a bir şeyler yapacağını hisseden Tapki, Kosi’den şüphelenir. İşte Aşk Bir Rüya 110. bölüm özeti!

Biri gelir ve Bihan’ın ilacını alır ve saklar. Kosi sürekli ayağına dolanan Tapki’yi öldürmek için bir plan yapar. Dadi ise sonunda kurtulup eve gelir. Onu gören Kosi şimdi yandık işte dercesine bakar.ask bir ruya 110 bolum ozeti resmi

Kosi onu kimse görmeden yeniden yakalar ve yine bağlar. Kosi Tapki’yi öldüreceğini söyler. Dadi onun dindar bir kız olduğunu ve kurtulacağını söyler. Kosi görelim bakalım hanfendi der.ask bir ruya 110 bolum resmi

Kosi Tapki’yi bıçaklamaya çalışsa da Tapki kurtulur. Bu defa aarti sırasında onu öldürme planı yaparlar. Ancak bu plan da tutmaz.

Aşk Bir Rüya 9 Haziran Özeti Bihan Benim Kocam! Yok Artık!

Sankara Bihan’ın ilacını almıştır. Kosi bu nedenle ona yine eziyet eder. Sankara Bihan benim kocam onun iyi olmasını istiyorum der. Kosi Tapki onun karısı dese de Sankara o benimde o benim der. Kosi ona tokat atar.ask bir ruya 9 haziran ozeti resmi

Oruç tutma mevzu bahis olunca Sankara’ya kocan burada değil ki derler. Sankara Bihan’a bakar ve onun burada olduğunu hissedeceğim der. Tapki ise Bihan’ın tavırlarına rağmen oruç tutar.

Kosi Tapki elimin yanmasına sebep oldu deyince Bihan Tapki’ye kızar. Vasu onu teselli eder. Bihan Tapki’nin orucunu açması için sinirden gelmeyince hem Tapki hem de Sankara onu bekler.

Kosi sürekli Bihan’ın orucu açma konusunda yardımcı olmasına engel olur ama sonunda Tapki de Sankara da orucunu açar. Bir sonraki gün çiftler çömlek yapacaktır. Kosi Sankara’ya git ve Tapki’yi engelle der.

Tapki ve Bihan aşk dolu bakışlarla çömleklerini yaparlar. Artık son aşamaya gelinmiştir. Bakalım Sankara ne yapacak? Cevabını bir sonraki bölümde alacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı