Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 111. Bölüm Özeti 10 Haziran Yüreğimden Tut!

Aşk Bir Rüya 11. bölüm izlerken mendilleri hazırlanyın. Bihan ve Tapki ayrılığın eşiğine geldiler. İşte Aşk Bir Rüya 111. bölüm özeti!

Tapki ot koymak için evin arkasına doğru gittiğini görüp Dadi’yi görürse diye etekleri tutuşur. Tapki’yi durdurup otları kendi götürür. Otları gören keç otları yese de Kosi bundan bihaberdir.

Eşlerin yaptığı çömlek ritüeli devam ederken Sankara tek başına çömlek yaparken Bihan ona neden eşin yok deyince Sankara tam karşımda deyip kalbimde hissediyorum der ve Bihan’dan yardım ister.ask bir ruya 111 bolum ozeti resmi

Bihan yardım edince Vasu geleneği hatırlatır. Vasu gidince Kosi bilerek Sankara’yı Bihan’a doğru ittirir. Sankara aşk dolu bakışlarla Bihan’ı izlerken Kosi amacına bir adım atmıştır. Naman Kosi’ye sen de benim eşimsin deyip çömlek yapıyorlar.  Bihan’ın babasını öldürdük ve suçtan kurtulduk bir de oğlumuz John’a Bihan’ın böbreğini alsak harika olacak der.

Kosi Bihan’ın babasını kötüler. İkili konuşurken Tapki gelince çömleği hemen saklarlar. Tapınakta Sankara’ya bir görev veren Kosi onun başarız olmasından dolayı sinirlenir. Dadi ise keçi sayesinde kurtulur ama evde kimse yoktur.ask bir ruya 111 bolum ozet resmi

Naman onu görüp kovalar. Dadi saklanır ve Tapki’yi arayıp eve dönmelisiniz büyük bir felaket sizi bekliyor der. Naman fişi çekince konuşma yarım kalır. Tapki konuşmayı diğerlerine aktarır. Eve hızla giderler. Naman tam Dadi olanları anlatacaktır ki onu bayıltır. Doktor gelir.

Aşk Bir Rüya 10 Haziran Özeti Kosi’nin Tuzağı!

Kosi Dadi kendine gelirse diye korkulu bir hayale dalar. Doktor Dadi’nin sesinin gittiğini söyler, kriz sonrası bu olabilir diye bilgi verir. Kosi derin bir oh çeker.

Dadi konuşamasa da bu aileyi hiç sevmedin bana dua edin diye Tapki’ye dua eder. Bihan Kosi için çizim yapar. Kosi ise bu çizimleri o gider gitmez yakar. Tapki şok olurken Kosi Bihan’ın da sevgisinin de canı cehenneme der.ask bir ruya 111 bolum resmi

Bihan gelince Kosi, Tapki yaktı diye üzerine suç atar. Bihan çok ağır konuşur. Eşi ve annesi arasında sıkışıp kaldığından dert yanan Bihan yarın bir yarışma yapacağım kazanan kim olursa onunla kalacağım der. Tapki oyunu kazanmak için canını dişine takar. Bakalım oyunu Kosi mi yoksa Tapki mi kazanacak?

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı