Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 112. Bölüm Özeti 11 Haziran İşte Gidiyorum!

Tapki ve Bihan’ın arasına kara çalı gibi giren Kosi amacına ulaşacak mı? Aşk Bir Rüya 112. bölüm özeti sizlerle!

Oyunu kaybeden evi terk edecek iddiası üzerine oyunların oynanacağı Aşk Bir Rüya 112. bölüm özeti başlıyor. Tapki bisiklet sürmeyi Bihan’dan öğrendiği anları hatırlayıp kaşığı almak için bisiklete biner. Zamanında dönmeyi de başarır.

Kosi ve Naman bu defa kaşığı tutamasın diye kaşığın ısınmasını sağlayan bir tuzak kurarlar. Tapki zorda olsa yarışı kazanmak üzeredir Kosi taş atar. Tapki tökezlese de yarışı kazanan olur. Bir sonraki tur dans yarışmasıdır. Kosi ise Naman ise şu Tapki’den kurtulmazsak Bihan’ı nasıl alıp gideceğiz derken Tapki onları dinlemiş ve şüphelerinin doğru olduğunu anlamıştır. Bihan’ı yalnız bırakmayacağım diye kendi kendine söz verir.ask bir ruya 112 bolum ozeti resmi

Dans provaları başladığında Sankara ve Bihan’ın dans ettiğini gören Tapki kıskanır. Üstüne bir de Bihan dandiya oynarken Sankara’nın eline vurduğu için özür dilemek için elini tutunca Tapki gider.ask bir ruya 112 bolum resmi

Bihan onu görüp ardından gider. Kosi sevinir. Dans yarışmasında Kosi, Pandey ailesinin şarkısını çalar ve onda dans ederler. Pandey ailesi pes etmeyip tam kazanacaktır ki Kosi’nin tuzağına düşerler ve sahne kırılır. Kazanan Kosi ve ailesi olur. Sonuç için bir yarışma daha yapılacaktır.

Aşk Bir Rüya 11 Haziran Özeti Gitmem Gerek Buralardan!

Tapki Kosi’nin gerçeği itiraf edeceğini düşündüğü için kayıt cihazı yerleştirse de Kosi fark edip onu çıkarır. Tapki Sankara’nın sindura Bihan’ın adını yazıdğını görünce şok olur ve onu uyarır.

Sankara Bihan’ı kocam olarak görüyorum der. Tapki mangalsutrasını ve sinduru gösterip Bihan benim kocam der. İkili kavga ederken Kosi onları izlemekten zevk alır. Bihan ne oluyor deyince Tapki olanları anlatır. Bihan Sankara’ya iftira atma bunu kazanmak için yapıyorsan hiç uğraşma der.ask bir ruya 112 bolum detay resmi

Bir sonraki oyunda Tapki yine kazanacaktır ki Kosi teslim edilmesi gereken idolü ben buldum diyerek götürür ve kazanan Kosi ve ailesi olur. Kosi Bihan’ı alıp giderken Vasu Tapki’yi teselli eder. Tapki çanta paketlerken Bihan’a şimdi mutlu musun diye sorar.

Aşk Bir Rüya 112. Bölüm Tapki Gidiyor!

Bihan bunca zaman doğruyu göremedim diye onu tutar ve git eğer bensiz yaşayabiliyorsan bensiz onlarla ol der. İkisi de ağlar. Tapki gitmem gerek deyip çantasını alıp gider. Sankara onu durdurup özlerseniz bunlara bakın diye Bihan’ın fotoğraflarını verir ve merak etmeyin ben onunla ilgileneceğim der.

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı