Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 113. Bölüm Özeti 12 Haziran Tapki Bihan’ın Kollarında!

Aşk Bir Rüya Tapki’nin vedası çok konuşuldu. Bihan gerçeği ne zaman öğrenecek? İşte Aşk Bir Rüya 113. bölüm özeti!

Kosi sonunda Tapki gitti bir an önce Bihan’ın böbreğini alalım derken Sankara onu duyup elindeki çayı düşürür. Kosi ona yanlış anladığını söyleyip inandırır.

Tapki videolu kanıt ile geri döndüğünde Kosi adamlarına emir verip Bihan’ı kaçırmıştır. Bihan’ın kolları bağlanmış videosunu gösteren Kosi, elindeki kanıtı ver ki Bihan kurtulsun der.ask bir ruya 113 bolum ozeti resmi

Tapki düşünürken dans gösterisi başlar. Çiftler dans eder. Şada ise dans ederken dolaylı olarak John’a olan sevgisini ifade eder. Tapki gösteriden sonra elindeki çipi Kosi’ye verir.

Bihan’ın yerinde Naman’ı gören Tapki oyuna gelmiştir ama asıl oyuna gelen Kosi olur. Kosi John için Bihan’ın böbreğini alacağız diye itiraf ederken Tapki onları dinlemiş olan John’u içeri çağırır. John artık benim için öldünüz, Londra’ya gidiyorum diye rest çeker. Kosi ve Naman ağlar.

Aşk Bir Rüya 12 Haziran Özeti Bihan İçin!

Kosi sinirle Tapki’yi alır ve Bihan’ın yanına getirir. Bihan’a zehir enjekte eder ve onları kilitleyip gider. Tapki zorda olsa Bihan’ı hastaneye yetiştirir. Eve döndüklerinde de olanları anlatır. Bihan doğru mu bu deyince Kosi sessizdir.

Tapki cevabını sessiz olmasından anlayabilirsin der. Ancak Pandey ailesinin düşmanı olan bir adam çıkagelir ve Bihan’a olanlardan ben sorumluyum der. Tapki kimseyi inandıramaz. Kosi ise ben oğlumu nasıl zehirlerim diye numaradan ağlar. Bihan da annesini savunur.ask bir ruya 113 bolum resmi

Sankara Kosi’ye gerçekten öldürmek mi istedin onu der. Kosi evet deyip ona ceza verir. Sankara Bihan’ı koruyacağım diye düşünür. Tapki Pandey ailesinden de kimseyi inandıramaz.

Bir anne oğlunu öldürecek kadar alçalamaz diye düşünürler. Tapki ise Bihan’a yanında yatacağını söyler. Bihan’a bir şey olur diye korkuyordur. Çarşaf konusunda tartışırlar, Tapki Bihan’ın üzerine düşer. Birbirlerine sarılırlar. Bihan onu kollarına alır ve odaya giderler.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu