Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 114. Bölüm Özeti 13 Haziran Müjde Tapki Hamile!

Aşk Bir Rüya dizisinde güzel haberlerin vakti geldi. Aşk Bir Rüya 114. bölüm özeti sizlerle!

Bihan ve Tapki’yi aynı yatakta gören Sankara elindeki çayı düşürüp ağlayarak gider. Kosi ne olduğunu sorunca Tapki gelir ve Bihan’ın kocam olduğunu söylemiştim der. Kosi şok olur. Tapki John için donör bulduğunu söylese de Kosi o yanıma dönmeyecek ki der.

Kosi’nin traş bıçağına zehir sürdüğünü gören Tapki herkesi telaşlandırır. Kosi ise yine beni suçluyor, ölmek istiyorum diye duygu sömürüsü yapar. Bihan odada ağlayan Tapki’ye gözlerimdeki aşkı gör ve asla üzülme, seni mutlu etmem sözü verdim ben güzel kız der. Tapki’nin morali düzelir.ask bir ruya 114 bolum ozeti resmi

Şada bıçaktakinin zehir olduğunu anlar ve Kosi’ye altın vermezsen gerçeği söylerim diye tehditte bulunur. Kosi altın verince Şada susar. Ama Vasu’yla konuşurken Kosi onu çağırır. Önce tokatlar. Ardından da onu öldürmeyle tehdit eder. Şada senden korkmuyorum diye bıçağı eline alır. Kosi o bıçağı alıp Şada’yı öldürür. Tapki gelince Şada’nın cesedini saklarlar.

Ardından da onu bahçeye gömerler. Tapki onu çıkarır aslında ölme yaptıkları planın bir aşamsıdır. Kıyafetine renk vermesi için bir şey yerleştiren Şada Tapki’ye yardım etmektedir. Tapki Kosi’ye anne deyince Bihan sevinirken Kosi bu işin altında bir bit yeniği var diye düşünür. Şada Kosi’yi korkutur.ask bir ruya 114 bolum resmi

Kosi ödü kopar ve Şada’nın gömülü olup olmadığını kontrol eder. Tapki bu sırada onları oyalarken Şada toprağın altına girer. Kosi eve geldiğinde yine Şada’yı görüp durur. Korkudan dua dua üstüne. Sonra Tapki’nin yanına sığınan Kosi, Şada’nın bıçak tuttuğunu onu öldüreceğini söylediğini dinler. Tapki ben bir şey göremiyorum diye numara yapar.

Aşk Bir Rüya 13 Haziran Özeti Kosi’nin Oyunu

Kosi Şada’yı aramak için harekete geçen ev ahalisini de durdurur. Kosi dayanamaz ve evden ayrılmaya karar verir. Tapki ise hamile olduğunu öğrenir Bihan’a söyleyecektir ki Bihan’ın bir çocuğa sinirlenip çocuk eşittir problem dediğini duyar. Ama kendi çocuklarımız olursa farklı der ve ne demek için geldiğini sorar.ask bir ruya 13 haziran ozeti resmi

Şada güzellik merkezine gittiğinde Sankara onu görür ve Kosi’ye haber verir. Kosi hemen oraya gider ve Şada’yı da tuttukları gibi konağa getiriyorlar. Tapki tam bu sırada iyi bir haberim var derken Kosi evet Şada hayatta diye içeri girer.

Kosi bizi hayalet gibi korkutup evden gitmemizi sağladı diye şikayet eder. Şada Tapki’nin bunu söylediğini söyler. Vasu ve Bihan şok olur. Tapki Bihan seni korumak için yaptım dese de herkes Kosi’ye inanır. Tapki gözyaşlarına boğulur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu