Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 115. Bölüm Özeti 14 Haziran Küllerinden Doğma Vakti!

Aşk Bir Rüya 115. bölüm özeti Tapki’nin gidişiyle konuşulacak. Ancak Tapki öyle bir dönecek ki intikam bu diyeceğiz. İşte Aşk Bir Rüya 115. bölüm özeti!

Tapki Dadi’ye gidip Bihan için dua etmesini ister. Dadi ellerini kaldırmaya çalışsa da felçli olmasından dolayı yapamaz. Kosi ise ters oyunla evdeki herkesin ona kötülük yaptığını ama onun herkese sinema bileti ve yemek ayarladığını söyler.ask bir ruya 115 bolum ozeti resmi

Bihan’ın hatrı için Tapki de hazırlanır. Naman ise Kosi’ye mum eridiğinde bomba patlayacak ve Pandey ailesi yok olacak der. Dadi ise kendini zorlayıp yürümeyi başarır hatta konuşmayı da. Bihan’a gitmek ister ama başı dönünce başaramaz. Tapki Bihan’ın yanındadır. Ne zaman hamile olduğunu söylemeye kalksa Bihan onu susturur ve romantik bir şekilde dans ederler.ask bir ruya 115 bolum resmi

Kosi Tapki’ye mumun içinde bomba var deyince Tapki koşarak mumu söndürür ve Kosi’nin bomba sakladığını söyler. Evdekiler şok olurken Kosi yine beni suçluyorsunuz der. Mum erir ama bomba momba yoktur. Kosi odasındayken çığlık atar.

Tapki’nin verdiği mumda bomba varmış patladı der. Bihan sen kız beni öldürmek istememiştir diye de numara yapar. Tapki ben bir şey yapmadım der ve Dadi’yi dinleyin der. Dadi bir anne oğlunu öldürmek istemez deyince Tapki şok olurken Bihan Tapki’ye tokat atar.

Aşk Bir Rüya 14 Haziran Özeti Tapki Öldü Mü?

Bihan her şey bitti git evimden der. Tapki eşyalarını toplar. Bir mektup bırakır ve bebeğim ve benim sana ihtiyacım var der. Bihan mektubu okuyup onu geri döndürür. Tapki bunları hayal ederken bir araba gelir ve Tapki yaralanır. Karnı bir taşa sert bir şekilde çarpar. Herkes Tapki öldü zanneder.

Aradan iki yıl geçer. Şada Sankara’nın nişanı için Suman ve Preeti’ye emir yağdırır. Sankara ise Tapki gibi giyinmiş onun gibi olmaya çalışmıştır. Bihan da onunla evlenmeye onay vermiştir.ask bir ruya 14 haziran ozeti resmi

Bihan içkiden ne yürüdüğünün ne hayatta olduğunun farkındadır. Kosi ise merakla şirket sahibinin gelmesini bekliyor, gelecek kadını hem merak ediyor hem de çok önemsiyordur.

Vaani adındaki kadın yani bizim Tapki gelir. Dadi Tapkim geldi diye sevinirken sekreter bu Vaani der. Oldukça havalı görünüşüyle dikkat çeken Vaani, Kosi’yi küçük görür.ask bir ruya 14 haziran resmi

Kosi onu durdurup biz de zenginiz merak etmeyin diye yalvarır. Herkes onun kekeme olmadığından yola çıkıp Tapki olamaz diye düşünür. Tapki Bihan ve Sankara’ya yüzük takar ve hediye verir. Anlaşmaya da bakıp sonra geleceğini söyler. Çıkarken de şunu ekler: “Bay Bihan yeni hayatınızda her şeyin iyi olmasını dilerim.”

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu