Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 117. Bölüm Özeti 16 Haziran Druv Geri Döndü!

Bihan Vani’nin Tapki olduğunu kanıtlamak ister. Bu nedenle onun evlerinde kalmalarını ister. Aşk Bir Rüya 117. bölüm özeti sizlerle!

Yanındaki sekreteri ise Tapki’ye eşlik edeceğini söyler. Tapki ve sekreteri eve gelir. Bihan tam Tapki’ye sindur sürecektir ki Sankara o elindeki sindur deyip kumkum verir. Bihan onu uygulayıp konukları içeri alır.  Bihan ona Tapki ile evlilik videosunu izletir. Tapki etkilenmemiş görünmeye gayret eder. Dadi Tapki’nin en sevdiği yemeği yapar ama kimliği ortaya çıkmasın diye hiç yemem der. ask bir ruya 117 bolum ozeti resmi

Odasında geçmişi ve sözleri düşünüp ağlar. gözlüğünü ve takma dişini çıkarır. Bihan gelince diş fırçalam numarasıyla kendini gizler. Bihan ise kimliğini ortaya çıkacarağım diye düşünür ve telefonda Tapki’nin babasıyla konuşuyor gibi numara yapar. Tapki babasının hasta olduğunu duyunca dayanamaz ve oraya gider.

Bihan da o gidecek mi diye ardından gider. Tapki’nin arabasını görünce şimdi yakaladım seni diye düşünse de Tapki saklanır ve bir başka evden çıkınca Bihan geri döner. Tapki druv’a desteği için teşekkür eder. Druv ise güçlü olman gerek intikam için der. Aditi ve Divakar’ın boşandığını Bihan’ın bu oyunu oynayarak onu ortaya çıkarmak istediğini hatırlatır. Tapki sen de gel konağa gidelim der. Druv ise bunun için zamana ihtiyaç var der. Tapki konağa döndüğünde Bihan onun Tapki’nin ailesiyle tanıştığını söyler. Tapki şok olur.

Aşk Bir Rüya 15 Haziran Özeti Druv Tapki Birliği

Tapki gittiği yere yeni otel için yer aradığı için gittiğini söyler. Bihan bir de üstüne Aditi’yi getirir. Tapki ona sarılmak ister ama bu sırada gelen Druv’dan güç alır. Druv’u gören herkes sevinir. Bihan ona annesini gösterir. druv Kosi’ye bakar ve kanalın binasını alıp otel yapan kişi değil mi der. Bihan annem ne yaptıysa doğrudur diye onu savunur. Aditi ise bu kişi Tapki değil eğer öyle olsaydı bana sarılırdı der. Aditi artık konakta kalacaktır. Druv ise Dadi’ye gidip geçmişte yaptıklarının telafisini yapacağını söyler.ask bir ruya 15 haziran ozeti resmi (1)

Druv ve Şada yüzleşir. Şada sen beni bırakıp gittin ama Kosi bana kol kanat gerdi der. Druv zaten boşanmış olduklarını hatırlatınca Şada iyi ki boşanmışız ama ne yazık ki seni görmeye katlanmak zorundayım der.ask bir ruya 15 haziran resmi (1)

Tapki Aditi ile kız kardeşi hakkında konuşur. Aditi bize o değil Bihan baktı adını duymak istemiyorum der. Tapki odaya gittiğinde bu sözleri hatırlayıp ağlar. Sankara ve Bihan ayin sırasında elele olunca Tapki kısknaır. Onu Druv sakinelştirir. Druv bu oyun için Şada’yı kendi cephesine çekmek için ondan özür diler. Şada biraz naz yapar ama bir isteğim var der. Bakalım neler olacak!

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

  1. bihanin hic sucu yok mektubu gurmediki gelsin sanskara mektbu alir galiba bihan tapki yine eskisi gibi olsunlar ya o kusi gitsin nolur ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu