Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 119. Bölüm Özeti 18 Haziran Sen Giderken Ben…

Aşk Bir Rüya 119. Bölüm Özeti 18 Haziran. Bihan Tapki’ye gerçeği itiraf ettirmek için türlü oyunlar oynuyor. İşte Aşk Bir Rüya 119. Bölüm Özeti!

Bihan gerçeği itiraf ettirmek için Sankara’ya aşkını itiraf etmeye gidince Tapki gizlice ağlar. Sankara heyecandan uçmak üzeredir. Druv ise Şada’ya Aditi’nin yaklaşmasına izin vermeyeceğim der ve onu sakinleştirir. Bihan ise işi daha da ileri götürüp Tapki’ye aradığın özelliklere uygun üç genç buldum diye şok eder.ask bir ruya 119 bolum ozeti resmi

Tapki adamlardan birini seçer ve üzerine bilerek su döker. Tapki adamın üzerini silerken adam elini tutunca bihan adamı pataklayıp dışarı atar. Druv ise Şada’nın yardımı ile Kosi’nin telefonda birine aşkını itiraf ettiğini kaydeder. Bu kaydı açınca herkes şok olur.ask bir ruya 119 bolum resmi

Tapki onu kınarken Bihan kiminle konuştuğunu sorar. Kosi ineği sakinleştirmek için köylünün birine yardım ettim deyince Şada2ya ceza verilir. Şada ineğin yanına zincirlenir. Druv anahtarı alıp gelir. Şada ona teşekkür ederken Kosi’ye duyduğu öfke Druv’un hoşuna gider.

Aşk Bir Rüya 18 Haziran Özeti Aditi Druv’dan Etkilendi

Aditi tabak alırken Druv yardım etmek isteyince aditi uzak durmasını söyler. Druv ise Tapki’ye duyduğum saygıyı sana da duyuyorum merak etme der. Aditi ondan etkilenir. Tapki ise eve çocukları çağırmıştır. Evde puja töreni olacaktır.

Tapki çocuklara her baktığında ölen evladını düşünür. İp çekerken Tapki Bihan’ın üzerine düşer. Çocuklar gülerken Sankara bu durumdan rahatsız olur. Çocuklardan biri kahve makinesi nedeniyle yaralanacaktır ki Vasu çocuğu engeller ve makineyi kim açtı diye kızar.ask bir ruya 18 haziran ozeti resmi

Tapki bunu yapanın Bihan olduğunu hatırlar ve  Bihan’ın yakasından tutup çocuk kaybetmenin ne demek olduğunu biliyor musun sen diye kızar. “Sen giderken benim yüreğimdeki yarayı gördün mü? En kıymetlimi, evladımızı alırken ben ne haldeydim bilir misin?” dercesine hesap sorar.

Druv Tapki’ye bir şey olmadı merak etmeyin der, ardından da annesinden af dileyince Vasu ile sarılırlar. Vasu ve Bihan bir plan yapıp Tapki’ye gerçeği itiraf ettirmeyi ve bu yalanın ardındaki gerçeği bulmayı düşünürler. Druv meyve suyuna toz katar ve bu meyve suyunu Şada Kosi’ye ikram eder. Kosi’nin sesi gider. Bay Kapoor ise Aditi’ye ilgili davranınca Druv kıskanır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu