Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 121. Bölüm Özeti 20 Haziran Bence Evlenmeliyiz

Aşk Bir Rüya 121. Bölüm Özeti 20 Haziran. Tapki bu bölümde herkesi zor durumda bırakacak. Aşk Bir Rüya 121. bölüm özeti başlıyor.

Şada Kosi’ye sinir olduğu için fanın yanında acı biber tozunu tutar. Toz ayı görmek için bekleyen ev halkının gözüne gelince kızılca kıyamet kopar. Tapki acı biber kutusunu alınca Vasu ona bunu yaptığı için kızarken Kosi aman anlaşmamızı bozmayın diye yalvarır. Tapki senin hatırına diye olayı kapatır. Şada daha sonra ona teşekkür eder. ask bir ruya 121 bolum ozeti resmi

Bihan odasında Tapki’nin resmine bakıp sensiz hiçim ben, neden gittin, neden beni terk ettin diye ağlar. Tapki oraya gelince sen Tapki değilsin onun yüzü de kalbi de güzeldi der. Tapki herkese mutluluk getirirdi diye tepki gösterir. Ardından da git evimden deyip elinden tutar. İçkili halde olan Bihan ev halkını da yakalandırır.ask bir ruya 121 bolum resmi

Sankara Bihan’ı zor da olsa odaya getirirken Tapki acı içindedir. Sankara’ya sen kimsin diye bağıran Bihan, daha da çok şarap ister. Sankara da içki verince Bihan yatağa düşer. Sankara şimdi kocam olacaksın deyip yanına uzanır. Şada ise Kosi’nin telaşlı bir anına denk getirip evle ilgili evraklara imza attırır. Tapki bu evrakları eline alıp bu evden beni kimse atamaz, bu evin sahibi benim ve siz gidiyorsunuz deyince herkes şok olur.

Aşk Bir Rüya 20 Haziran Özeti Tapki’nin Yeni Planı

Bihan’ın yaptıklarından dolayı evinizi elinizden aldım der ve evden çıkmaları için bir saat verir. Bihan Tapki’yi bıçaklamaya yeltenir ama Tapki’yi ne kadar seviyorsam senden de o kadar nefret ediyorum deyip elindeki bıçağı atar.ask bir ruya 20 haziran resmi

Tam herkes evden gidecektir ki polisler gelir ve otelin yasadışı şarap üretimi nedeniyle mühürlendiğini ve sahibi olarak görünen Vasu’nun tutuklanacağını söyler. Kosi ev benim üzerime olunca oteli Vasu’nun üzerine yaptırmıştım der.

Bihan tüm bunların sorumlusu benim der ama Pandey Ailesi hapse düşer. Kosi kefaret ödeyecek paramız yok deyince Tapki ben öderim ama benimle Bihan evlenecek der. Herkes şok olur. Bihan senin gibi ucuz bir insanla asla evlenmem der. Sankara ısrar eden Kosi’ye tepki gösterir. Bihan sonunda evet der. Sankara polisin belindeki silahı alır ve Vani’ye yani Tapki’ye doğrultur. Vasu silahı alır. Kosi Sankara’ya hapse mi girmek istedin diye kızar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

2 Yorum

  1. ask bir ruya 140 a kadar ozetleri verilsin ilaki bizimi soylememiz gerekiyo (bu arada ozetler cok guzel tebirk ederim)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu