Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 122. Bölüm Özeti 21 Haziran Eski Yara

Aşk Bir Rüya 122. Bölüm Özeti 21 Haziran. Bihan ile Vani evlenecek mi? İşte aşk Bir Rüya 122. bölüm özeti!

Tapki tüm aileyi karşılarken büyük bir sürpriz hazırlar. Her yeri mumlarla donatır. Gerekli ritüelleri yaparlar hemen ardından da Bihan bizde gelenektir madem eşimsin seni kucağımda odamıza götüreceğim der.ask bir ruya 122 bolum ozeti resmi

Tapki kucağında odaya kadar götürür sonra da kapıyı kapatır. Bihan ona yaklaşınca Tapki kaçacak zanneder Tapki ise tam tersi şekilde davranınca ona dokunmaz. Bu sırada Şada, Aditi’ye sen bu aileden değilsin deyip kovarken Tapki onu durdurur.

Maaşından bir kısmını verirsen burada kalabilirsin der. Aditi kabul eder. Sankara ise Vani’nin verdiği tüm hediyeleri yakmaya çalışır. Kosi sakinleştirmek istese de Sankara onu öldüreceğim der. Öldürmek için plan yapsa da başarılı olamaz.ask bir ruya 122 bolum resmi

Tapki Aditi hediyesini reddedince Druv’a dert yanar. Druv hediyeyi ben veririm der. Druv hediyeyi verirken havafişek patlayınca Aditi korkudan druv’a sarılır. Şada Aditi’yi azarlayınca Druv tepki gösterir ve kıza bu aralar gereksiz yere bağırıyorsun der. Vasu ise Vani’ye bu evi yeniden alacağız diye meydan okur.

Aşk Bir Rüya 21 Haziran Özeti Geçmişin Sırrı

Tapki yaralanacakken Bihan onu kurtarıp ellerini ovalar. Sankara kıskanırken Bihan başkası olsa onu da kurtarırdım diye tepki gösterir. Kosi ise Sankara’yı uyarır. Çaça gelir ve Kosi’ye bir şey oldu zanneder. Kosi onu görünce sen nerden çıktın der. Çaça ise öleceğini söylediler ondan geldim deyince Kosi şaka yapmışlar der. Bihan da Çaça’ya hoş geldin der. Çaça Tapki’yi görünce şok olur.

Tapki iyi ki ölmüş o yoksa bu kadar hakaret etmeme izin vermezdi derken Kosi onu gelin olarak kabul edemedim iyi ki ölmüş der. Bihan acı içinde bu sözleri düşünür. Vani’nin başına kirli su kovasını döker. Bihan o kayarken tutuyor sonra bırakınca Vani düşüyor. Tapki’ye sözlerine dikkat et derken Vani benimle evlendiğinde yeni rüyalar başlayacak diye onunla dalga geçer.ask bir ruya 21 haziran ozeti resmi

Çaça gelince Dadi gerçeği vasu’ya söylemeye niyetlense de Çaça ona Bihan’ı öldüreceğini söyler. Dadi yine susmak zorunda kalır. Tapki Kosi’ye para dolu mektup gönderir ve bunu sır olarak saklamasını evlendiğinde devamının geleceğini söyler. Kosi para hırsıyla bundan kimseye bahsetmez. Şada kendini boğmaya çalışırken Druv ve Aditi oraya gelir.

ask bir ruya 21 haziran detay resmi

Druv kurtarmak için çabalayınca Şada beni seviyorsun ama üçüncü kişi çıksın der. Druv ise seni sevmiyorum diyerek Aditi’nin peşinden gider. Bihan Tapki’ye dua için sare giymesini ve sindur sürmesini hatırlatır. Bunları ben yapacağım deyince Tapki onun dokunmasından rahatsız olur ve ben kendim giyeceğim der. Sinduru da evlenmeden sürmem derken sindur üzerine dökülür. İkisi de şok olur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu