Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 124. Bölüm Özeti 23 Haziran Gülmedim Güldüremedim

Aşk Bir Rüya 124. Bölüm Özeti 23 Haziran. Bihan Vani’den kurtulmak için çabalar. Bakalım kurtulacak mı? Aşk Bir Rüya 124. bölüm özeti sizlerle!

Şada, Druv için romantik bir ortam hazırlar. Şarap da içen Druv, karşısında Şada’yı değil de Aditi’yi görüp ona aşkını itiraf eder. Şada Aditi’nin adını duyunca şok olur.ask bir ruya 124 bolum ozeti resmi

Bihan ise nişandan kaçar ama Vani onu bulur. Bihan burayı sadece Tapki bilir nasıl buldun beni deyince Vani bana bunu eşin söyledi der ve resimlerden gördüğünü söyler. Nişan son anda da olsa devam eder. Bihan yüzüğü takar. Sıra Tapki’dedir.

Tapki de yüzüğü takınca herkes alkışlar. Bihan odayı dekore eder ve bu gün ilk gecemiz olacak der. Vani geleneklere uy ve düğünü bekle diye çıkışır. Bihan gider.

Şada ise Aditi’yi de aradan çıkarmayı düşünür. Sankara ise Vani’nin yatağının etrafına gazyağı dökünce Vani fark eder. Kosi de gelip ona kızar. Sankara onun dövmesine müsaade etmez ve gerekirse herkesi karşıma alırım der.

Aşk Bir Rüya 23 Haziran Özeti Sankara’nın Oyunu

Kosi odasına geldiğinde oda dekore edilmiştir. Çaça gelir ve özür dileyip olanların aslı yok der. Kosi zaten inanmadım der.ask bir ruya 124 bolum resmi

İkisi de odayı dekore etmemiş olduğundan kim yaptı bunu Vani gelir ve sizin aranızda bir şey olduğunu anladım bundan dolayı yaptım der. Kosi evli olduklarını söyleyip evlilik fotoğraflarını gösterir. Vani eğer bu evlilik gerçekse Bihan ile evleneceğim der.ask bir ruya 23 haziran ozeti resmi

Kosi ile Çaça evlilik fotoğraflarına bakarken biri uçar. Arı kovanının oraya gider. Kosi zorda olsa resmi alır ama arılar ardından gelince korkudan ölür. Sankara ise Bihan’a birbirimizi seviyor rolü yapalım diye teklif eder. Bihan kabul eder.ask bir ruya 23 haziran resmi

Kosi ve Çaça son anda Bihan’ın elindeki albümü alır. Kosi neden bu sırrı ortaya çıkarmak istedin diye Vani’ye sorar. Vani bu evliliği herkes bilsin ki rahat hareket edin der. Kosi buna gerek yok sırrımızı sakla der.

Druv ise Aditi’ye aşkını itiraf eder. İkili birbirine sarılır. Tapki ise Bihan’ın hazırladığı ışıklı ortamı görünce sevinir. Elinde kırmızı gülle yaklaşsa da ona değil hemen ardındaki Sankara’ya bakan Bihan’ı gören Tapki şok olur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

  1. Amerika üzerinden siteye giriyorum aymanla üzerinden vpn ile deniyorum ama sizin yaşadığınız sorun olmuyor. sorunu her zaman olduğu gibi kendimiz de arıyoruz. devamlı bu hatayı veriyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu